bugün

twitter'ı #salihuçansatılsın tag'iyle sallayan kampanya. --spoiler-- https://twitter.com/qambe...status/369419608979017728 --spoiler-- kampanyayı başlatan ise hasta galatasaray'lı qamber de souza reisdir.*
lan düne kadar messi ile karşılaştırılan futbolcu ne oldu da siktir edilmeye çalışılan topçu haline geldi anlamadım.. fener taraftarı ne kadar dönek lan..

ilginç bir kampanya.
destek verdiğim kampanya.

beşiktaş alsın. iyi transfer olur.
beşiktaşımıza gelsin neyse parası verılsın.
kiralık olarak yurtdışına gönderilsin çok olumlu yönde geliştirebilir kendisini ama satılması hata olur.
avuçlarını yalarlar, salih ucan fenerbahçe'nin geleceğidir...
(bkz: yedirmeyiz)
fenerbahçe gibi büyük bir camianın 15 dakikada 3 gol yemesine sebep olan kendini beğenmiş bu yeni yetme topçunun ben de satılması taraftarıyım.

iyi ki bi yetenekli topçu diye övdük geçen yıl , havalara girmiş hemen.fenerbahçede böyle futbolcular görmek istemiyorum.
salih uçan türk futbolu adına çok büyük bi futbolcu sadece harcamayalım. medyamız ve futboldan anlamayn erman toroğlu gibi olan insanlar sabit fikrini değiştirsin sadece biraz sabredin. çok kaliteli futbolcu.
işe yarayan bir kıvırcığımız var onu da yedirmeyiz diye karşı çıkılması gereken kampanya.
an itibarı ile twitter'da listeye giren tag'e sahip kampanya.