bugün

eğitim fakültesi hendek'tedir.
itü'ye bağlı sakarya mühendislik fakültesi iken 1992 yılında sakarya üniversitesine dönüştürülmüştür. itü ekolünden ayrılma olduğu için mühendislik eğitiminin ortalama üstü olduğunu düşünüyorum.
yeni üniversitem, merhaba. *
Sakarya'daki devlet üniversitesidir. Burada okuyan, okumuş veya şehrinde yaşamış arkadaşlar bana ulaşabilirler mi?
Bok gibi üniversite gitmeyindir üniversitesi. Kampüs görmesek kanacaz lan okulda insan yok insan. Öğrenciler o kadar uysal ki hoca höt dese altına işer bunlar ya bu ne biçim şeydir kardeşim. Üniversite bu değil.

E: algoritma o kadar salak ki bunu tanım yerine koydu püü git biraz kitap oku da kendini geliştir.
kazananları tebrik ederim. ben de bu ünideyim.
Manzarası güzel olan bir devlet üniversitesi.
şu tipi bir görseniz bir daha unutmazsınız zaten, esentepe kampüsü civarında denk gelebilir şu yazdıklarını tatankalara bi gösteriverin.
Tırt bir okuldur. Ulan burada okuyacağıma gider siirtte okurum 10 kat daha iyi.
öğrenci kartini fakültendeki öğrenci işleri birimine teslim edip evraklarını alacak, borcun harcın varsa ödeyeceksin. sonrasında ana kampüsteki diploma briminden alabilirsin. bir kac hafta sonra hazir olur muhtemelen.

e devlet çıktısı da işini görür.
mezun oldum diplomayı ne zaman ve nasıl alabilirim?
Sakarya üniversitesi gayet güzel bir üniversite, hocaları alanında yetkin, öğrenciler ise daha çok kendi halinde. 2006'ta kaldı nurcular, ülkücüler
mezun olduğum üniversitedir.
Her bakımdan yetersiz. Eski ve hocalar cahil.

Herkes akrabasını atıyor. Hocalar yatıyor. Öğrenci kalıypr. Zaten sosyal hayat kısıtlı.

Bi de üstüne sakarya nın ahlaksızlıkları geliyor.
Sayamıycam.

1 buçuk sene de kaçtım ordan. Lanet.
mezunu olduğum canım eski okulum.
sessiz sedasız bölünmüştür ve bütün myolar bölünmüş olan sakarya uygulamalı bilimler üniversitesi diye yeni açılan okula bağlanmış (eğitim fakültesi dahil) lanet gitsin yapacağınız işe.
Hazırlık sınavı formatını merak ettiğim üniversite. Bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim.
her üniversite selçuk üniversitesinden daha iyidir.

lakin sakarya mezunuyum, üniversite okumak, eğitime odaklanmış dört yıl geçirmek istiyorsanız şiddetle tavsiye ediyorum. öncelikleriniz farklıysa aradığınızı bulamazsınız, boşa mutsuz olmayın.

edit: ingilizce öğretmenliği
berbat bir okuldur..

bakın üniversite bile diyemiyorum..

elektrik-elektronik müh derslerinde 2 hafta nuh peygamber, denizin yarılması vs konuşulduğu rivayet edilir..

fetönün üniversite kampüsü olduğu da herkesin malumudur..

baştan aşağıya fiyaskodur..
fikir almak istediğim üniversitedir. selçuk üniversitesinden iyi midir?
merkezi yerleştirme puanım ile besyoya yatay geçiş düşündüğüm üniversitedir, lakin şehir ve üniversite için söylenenler ortada bizzat deneyimlemiş arkadaşlar özelden bilgilendirirse çok memnun kalırım.
bütün ismini istanbul'a yakınlığı ile yapmış üniversite. istanbul'un o tempolu ve ağır yaşamını istemeyen ama istanbul'dan da kopamayan kişiler için son derece ideal.
An itibariyle karnımı doyurdum, tepe de güzel bir de esiyor. Sapanca manzaralı güzel üniversite.
batı karadenizin konum bakımından en güzel üniversitelerinden. bu gün orada olacağım.
itiraf sayfaları bir boka yaramayan üniversite.
güncel Önemli Başlıklar