bugün

sadece bununla bitmeyen ağır vahşet. tecavüzcüler kadının yanındaki 10 aylık bebeği de öldürmüşler.

http://www.habergzt.com/i...-10-aylik-bebegini/68751/

sinirden ağlatan bir haber bu. ahlaksızlığın vicdansızlığın bir sınırı olduğunu düşünür insan. ama maalesef güzel ülkemizde bu vakalar sınır tanımadan artıyor.

çünkü ceza yok. bir kadına hamile olsun olması bunu yapan yaşamamalı. hamile olunca, hele yanındaki 10 aylık savunmasız bebek... gerçekten ülkemizde öldürmekten daha fazlasını yapmak isteyeceğin orospu çocukları türedi.

öyle bir vahşet ki bu, bunu yapanları 40 parçaya bölsen yine adaletli olmuyor.
Şerefsizliktir. Başka bir şey söylemiyorum.
Bütün sapıklar nerdeyse göğsünü gere gere ortalıklarda geziyorlar. Doğru düzgün ceza Yok birşey Yok. Tüm meselesi Suriyeliler oldu devlet erkanının. Allah hepinizin belasını versin be. Kızına tecavüz eden baba, bebeği katleden şerefsiz pislikler. Yaşanası bir yer olmaktan çıktı iyice güzel Türkiye. Yazıklar olsun.
Artık kıyamet kopsun da kurtulalım, görmeyelim bunları. iki ayaklı yaratıklar, bunun vebalini nasıl ödeyecekler.
Simdi bu orospu çocuklari hala nefes alacak.
suriyelileri sevmem yalan yok, ama üzüldüm olana, özellikle de sağ kalan gariban eşe.

bu sözde türk sözde müslüman orospu çocuklarının ellerini kelepçeleyip atacaksin o gariban adamın önüne, adam nasil istiyorsa öyle öldürsün bunları. Sonra da adama başın sağolsun diyip adami serbest birakacaksin ki ibret olsun.

Başka bir çözüm aklıma gelmiyor, ulan adam isidden kaçmış gelmis, isid bile yapmiyor boyle orospu çocukluğunu hayata bak amk.
Bu ne aq nasıl bir ülkede yaşıyoruz nasıl bu dünyaya çoluk çocuk getireceğiz . Böyle orospu çocuklarının nefes almasına izin verilmemeli. Idam edileceklerini bilseler böyle bir şeye kalkisamaz bu gavatlar. Gücü kadına çocuğa yeten biri ölüm korkusuyla başa çıkamaz çünkü. Sizi gidi haysiyetsiz şeref yoksunlari. Orospu çocuğu demek bile iltifat gibi gelir size.
Bunu yapanların olmayan haysiyetini sikeyim. Ulan siz nasıl bir şeysiniz lan küfür kalmadı orospu çocukları. Hem bu dünyada hem de öte tarafta aynı şekilde ölür ölür dirilirsiniz inşallah .
10 aylık çocuğunu da boğarak öldürmüşler. 10 aylık çocuğu boğmak ne demek yaa, bu nasıl bir hayvanlık. kafayı yiyeceğim.
Yasalar, kanunlar, hukuk... Guguk guguk guguk!!!
Öfke ve kin. Alın size suriyeli düşmanlığının ne boyutlara varabileceğine acı bir örnek. Bu vahşi cinayeti kim savunabilir şimdi ? Kim bunun hesabını verecek ? Katil Esetten ne farkınız kaldı ? Suriyeli diye insanlara Düşmanlık edenler, gözlerini iyi açsınlar da iyi baksınlar. Neye sebep olabileceklerini iyi hesap etsinler. Bunun vebalini kimse kaldıramaz. Düşmanlık etmenin sonu vahşettir. Kısas-ı olmayan hukukun, adaleti olamaz. Adalet için yürüyenler, eğer gerçekten adalet istiyorsanız, bu niyetinizde ciddiyseniz iyi bilin ki, şeriat adaletin ta kendisidir.

Cana can. Kana kan. Dişe diş.
Az biraz evvel orospu çocuğu mu yok ülkede deöiştim ya bir kez daha yineliyorum, evet orospu çocuğu çok bu ülkede.
Kadın Türk müş Suriyeliymiş konu bu mu sanıyorsunuz? O kadın bir insan.bir anne.bir eş.bu nasıl bir vahşet?hangi hasta ruh tecavüzden zevk alabilir?biz bu hale nasıl geldik?bu şerefsizler hala nasıl yaşamaya devam edecekler?bakın bu tecavuz de ne oluyor diyemiyorum bile hamile bir kadına nasıl tecavüz eder sen bu hakkı kendinde nasıl görürsün ya aklım almıyor resmen. çıldıracağım gerçekten bağıra bağıra ağlamak istiyorum
Bir ülkenin tek derdi fetöymüş gibi davranılırsa olacaği bu.

Daha çok türeyecek bu itlerden.
Kadın çocuğunu doğurur doğurmaz lohusayken (lohusayken ilişkiye girmek yasak) tekrar ikinciye hamile kalmış 1 ay içinde.

Bu nasıl bir abazalik bu kadının kocası kim lan?

Olan hep kadınlara ve çocuklara oluyor kahretsin.
suriyeli veya türk bunun insaniyet namına hiçbir farkı yoktur. bunu yapan insan olamaz her milletin içinde insan suretinde mahluklar var bu da onlardan biri. en ağır cezanın verilmesi ümidiyle.

her gün bu ve benzeri haberlere rast geliyoruz. benim endişem şu ki bu vahşeti sıradanlaştırarak normal algılama ihtimalimiz.

10 aylık bebekten ne istedin lan Aşağılık pislik.

allah'tan rahmet diliyorum.
bu büyük rezalet ayrıca yetkililerin de rezaleti. bunun üzerinden siyasi rant koparmaya çalışacaklar "bakın biz suriyeli kardeşlerimize destek çıktık bla bla..."

sen bu insanları bodoslama ülkeye doldurup savunmasız kalmasına neden olansın. bu senin de suçun.
mahluklar bir hamile kadına tecavüz edip ikisi çocuk üç kişiyi öldürdüler. haberi sonuna kadar zor okudum. bu dünyanız cehennem olsun işallah.
Savunmasız bir kadından ne istediniz? Siz de hiç mi namus yok? Sizde hiç mi şeref yok? Hamile bir kadından ne istediniz? Hamile bir kadına tecavüz edecek kadar bir insan nasıl düşer?
Sırf Suriyeli diye önemsemeyen siz insan mısınız peki? Utanıyorum.
Nefes alamıyorum bu zihniyetler yüzünden. Bakın kadın artık toprak altında. Bakın artık öldü. Merak etmeyin sizi rahatsız etmez. Bir karış yer daha açıldı ülkede sizin için. Doya doya koşun üzerinde. Mutlu musunuz?
içler acısı bir olay.

hep diyorum, nefret ve kin söylemleri insanları böyle insanlık dışı eylemlere yönlendiriyor. olayın öncesinde yaşanan tartışmanın sebebi, öncesi ve sonrasında neler olduğunu, kimlerin bu iğrenç olayın gerçekleşmesinde etken olduğunu bilmiyoruz. elbette suçu hafifletmez ama söylemek istediğim şu:
bu ülkede insanlar her konuda ayrıştırılmaya devam ettiği sürece bu gibi olaylar olmaya devam edecek maalesef. benim asıl korkum bir iç savaşın başlaması. umarım bu kadar ileri gitmez işler, insanlar kaybettikleri sağ duyularını tekrar kazanır.
Ülkede idam istemeyen bir tayfa var idam böyle serefsizler için şart anlayın artık.
Suriyeli kadına tecavüz edilmiş, bizim embesiller de haberi okumadan sanki tecavüzcü erkekler suriyeliymiş gibi zannediyorlar, önce habeti okumayı öğren.
Ee suriyeliler icin atip tutuyorduk (bende dahil) nolcak simdi?

Demekki orospu cocuklugunun ırk la alakasi yok. Orospu cocugu diyorum cunku bu orospu cocuklarini boyle yetistirende orospunun tillahidir.

Edit: eksileyen arkadaşta bu orospu cocuklarinin yaptigini savunuyordur.
Şimdi bu suriyeliler ayaklansa al sana iç çatışma. Belki de bu sapıkların amacı bu.
Şimdi bir tane kripto hakim bu adamları içeri almasa, mahkeme kararınada suriyeli olduğu için ceza indirimi uyguladım dese, diğer provakasyonlarda şort giyiyordu, mini. Etek giyiyordu dediği gibi. Al sana tekrar ayaklanma.
Bunların hepsi halkı iç isyana hazırlamak için kullanılan argümanlar gençler, dikkatli olun. Gelmeyin böyle provakasyonlara. Suriyeliler ayaklanırda sizde sokağa çıkarsanız emşn olun daha kötü şeyler olması için uğraşacaklar.
Bunun engellenmesinin tek yolu idam. Şimdi gelip kimse humanizmden bahsetmesin. Bunu yapanlar insan olamaz. insan suretinde aşağılık yaratıklar olabilirler ancak.