bugün

saipsiz'i çaylak etmezse ölecek hastalığına yakalanmış mod olduğundan, step back'i, de geleneksel saipsiz'in çaylaklığını protesto edeni çaylak etme geleneğinden dolayı çaylak etmiş moderasyondur.

sebep mebep yok. eğleniyor bebeler.
her boku moderasyona atıcılar tarafından eleştirilen moddur ama kanımca zerre kadar suçları yoktur. ulan gözünüz mü kör sizin az önce saipsiz nick altına bakmadınız mı? adamın forumvari entrylerini görmediniz mi? inci sözlük mü olm burası? ha o yazar önemli yazardır formatı da çok iyi bilir demekki canı forum yapmak istemiş çaylak olmus size ne oluyor? her sikimde moderasyon diyorsunuz yeter be. gözümüzle görmesek bizde moderasyonu suçlucaz ama gördük entryleri haketti ve oldu. sen görmemişsen ne artislik yapıyon. gerçi acınız mod olamamaktan kaynaklı ya neyse... diğer arkadaş da az önce bi başlıkta modlara küfretmişti bende okurken oha demiştim. şimdi o entry yok, bulamadım. herhalde o sebepten çaylak olmustur. e küfür vardı kişilere amınakoyim ceza vermesin mi adamlar?

tanım: moonlight sonata'dır.

edit: adam online dı daha yeni, ona dayanıyorum. dayandım.
seksi istikametten gelen arac 'ı da son bir hamleyle az evvel silik yapmışlardır.
eğer saipsiz ve step back'i silmezlerse, sadece çaylak yapmakla yetinirlerse, henüz yeni yeni ısındığım yazarlığı bırakmama sebep olacak moddur.

bu iki adam silinmiyorsa bunda bir çifte standart var demektir. ikisi de kalitesiz forumcu iki yazardır ayrıca. saipsiz ve step back gözümüzün önünde normal bir yazar yapsa anında silineceği entry'ler girdiler. ama sadece çaylak oldular.

saipsiz adlı kendini yazar sanan silik'in saipsiz başlığına yazdığı ve tahminen çaylak olmasına sebep olacak entry'ler.
başlık: saipsiz
entry1: "götüne koyyim saipsizin. ağlama lan."
entry2: "olum canım çok sıkkın lan sikerim amk, niye böyle lan?"
entry3: "godboy kıyak adamsın ama az ibne değilsin. seviyorum lan seni."
entry4: "silmesene lan entylerimi göt."
yazan: saipsiz
sonuç: sadece çaylaklık.

başlık: çaylak etmezse ölecek hastalığına yakalanmış mod
entry: beynine sokmak istediğim ama beyni olmadığı için bu hayalimi gerçekleştiremediğim moddur.
yazan: step back
sonuç: sadece çaylaklık.

eğer bu iki adam silinmezse ben yazarlığı bırakıyorum.
şahsen formata uygun entry girme derdinde olupta sürekli çaylak olan bana karşın daha az çaylak oluyordur.