bugün

fetöcülerin atası.
buna dam diyenler var hala. bu ibneye inanıp adam yerine koyanların hepsi ya ambesil ya da vatan hainidir.
Vatan haini ve delidir teröristtir.
Nur dininin peygamberidir. Kendisinden sonra fetoş bu dinin Halifesi olmuştur. Fetoş ibne, said ise delidir, buna rağmen belki de milyonlarca inananı vardır.
Kendisi hakkında gram bilgisi olmayanların b*k attığı alim. Allah ondan razı olsun.
teröristlerin başucu kitabının yazarı.
Said Nursi'yi tanımak isteyenlere Nevzat Kösoğlu'nun Bediüzzaman Said Nursi kitabını tavsiye etmek istiyorum.

Kösoğlu, Öteken Neşriyat'ın kurucularından ve aynı zamanda MHP'li eski Milletvekilidir.
Bir saint erector değildir.
fetöcüdür.
Sultan hamidin yaptığı sayılı olumlu şeylerden biri de bu deliyi tımarhaneye kapatmasıdır.
kürt aşığı, cumhuriyet düşmanı, ingiliz maşasaı vatan haini piç.

bir de bunu savunanlar var. onlar da bu piç kadar vatan haini.
Şu ülke geçmişiyle uğraşmaktan geleceği göremedi aq. Yeter Sikecem sizin arşiv hobinizi.
Sobanın kankası.
sen sağdan duyduğunu yazacagina ac bi asa-yi musa oku. ufkun genişlesin.
sağdan soldan duymaktan ziyade; çeşitli kelamcıların(!) kendisine alim dedirtmek sebebi ile kendi taraftarlarına secde ettirecek bir adamdır. hiçbir değeri yoktur. aforizma dizmek sizi alim yapmaz.
tarihin ilk fetöcüsü.
"Allah’ı tanıyan ve itaat eden, zindanda da olsa bahtiyardır. O’nu unutan, sarayda da olsa zindandadır, bedbahttır."
içip de yazmayın mübarek günde. sizin hayatınız onun yazdığı bu fikri anlamaya yetmez.
Boş beleş Bi tip işte kaç insanı yazdıkları ile zehirledi tarikat cemaat belasına.
Tarihle yargılamak gerekir. Yaptıklarını öğrenip, öyle yargılamak. Çünkü zannedildiği gibi ne camii hocasıdır ne de skolastik düşünce bataklığına batmış bir molladır. iyi okumak lazım iyi araştırmak lazım. Sadece din ile sınırlandırılacak bir insan değil, sosyolojik ve siyasi anlamda çok muazzam tespitleri vardır.

Ben daha fazla yazmak istemiyorum tek diyebileceğim gerçekten muazzam bir şahsiyet sakın yanlı düşünüp yanılmayın derim.
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi gerçekten;

Eğer dinsiz olsaydım (allah etmesin) yine de bu kitaptaki meseleleri okurdum.

Mesela adalet nedir? Bir kayıkta 10 katil 1 masum varken kayığı batırmak adalet midir ve neden? Yada şöyle söyleyelim bir uçakta abdullah öcalan ve 200 tane terörist var hemde en azılısından. Ama pilot masum thy nin pilotu ve uçak düşürülmez ise eğer 1 dakika içinde yunanistan hava sınırına ulaşacak ve kaçmış olacak. Ne yapılması gerekir ve neden?

Yada miras bölüşümünde neden erkeğe iki pay, kadına bir pay verilmelidir?

Yada müslüman coğrafyalarının alçalması ve batılıların yükselmesinin sebebi nedir ülkemiz neden devamlı düşüş yaşıyor? Çaresi nedir?

Eğer dinsiz olsaydım yine de vatan ve milletin hayrına olduğu için bunu bastırır halka dağıtırdım çok net söylüyorum.

Nitekim zamanında halka verdiği faydaları gören dindar olmayan yöneticilerimiz de böyle yapmıştır. Gerçekten ülkemize çok fayda sağlamış birisidir. Allah mekanını cennet eylesin.
Terör örgütü teorisyenidir.

Sayıklamalarını içeren kitaplar örgütsel dokümanı, bu kitapları bulunduranlar da terör örgütü sempatizanıdır.
Ruh hastası bir deliyi önder kabul eden Türkiye müslümanları(!) Gösteren zır deli

Kendini islam peygamberi Muhammed'den üstün gören yazdığı zırvalara Kuran'dan daha çok ilgi gösteren sizin gibi akıl hastaları müslüman değil olsa olsa bahailik gibi farklı bir din uydurmuş olur

Soba ile konuşan Abdülhamid'in bile tımarhane'ye attığı Osmanlı'nın resmi dilinin Kürtçe olmasını isteyecek kadar basiretsiz bir manyaktır bu

Buradan dinci ve kürtcülerin ruh sağlığı bozuk birer akıl hastaları olduklarını da çıkarabiliriz.
Daha 5 yıl önce bu adamın fikirlerini şiar edinen bir cemaat darbe girişiminde bulunmuşken, hala bu tip mecralarda övülüyor. Hakikaten Bu ülke delillerle, ruh hastalarıyla ve onlara inanan gerizekalılarla dolu.
değişik bir kafa, yaşamak isterdim aslında. komik olurdu. evet.