bugün

Gözünüzü kapatıp dinlediğinizde nihat hatipoğlu olmakta. Deneyin.
türkiye halkı ! ey türkiye halkı sen zekanla alay edilmesinden mutlu mu oluyorsun heh ! sen nasıl müsade ediyorsun senin alay edip senin üzerinden bu kadar para kazanılmasına ! adam babasının taklidini yapıyor ulan ! birebir kopyası ve bulmuş yolunu para kırıyor... biz eleştirince de sus dinsiz imansız diyorsun ! türkiye halkı senin geleceğin yok geleceğin ! böyle bir kitle gelişmiş milletlere tutsak olmadan yaşayamaz zira...
Nihat hatipoglunun genc versiyonu.
Gelecekte babası gibi olup altı yüz binleri götürmek için çalışmalara başlamıştır. Ay allah'ım o ne yapmacıklıktır öyle.
adamlıkta son noktadır.

allah babasından da kendisinden de razı olsun. amin.
arkada fon, jest ve mimikler yerinde , sanki hz. muhammed s. a. v hayatını anlatıyor.
öncekilerin tekrarı gibi olacak ama aynı nihat hatipoğlu, fark sadece yaş. tipinden hareketlerine konuşma tarzına her şeyi babası. özgün değil, bu yüzden her duraksamasında, konuşmalarında nihat hatipoğlu nu dinliyormuş hissine kapıldığım için dinleyesim gelmiyor. kendine has bir anlatım tarzı benimsemeli.
Bu başlıktan çıkarıp, atvyi açtım..
(bkz: mitoz bölünme)
altyapıdan yetişmiştir. henüz aprantidir.
Klondur.
Zengin Babasının yolundan giden oğul.
gorunce aaa yakisikliymis ama he dedigim icin abimin anne bu kizin gerizekali demesine sebep olmus jr hatipoglu.
Küçük nihat. Uyuz oluyorum en az babası kadar.
sanal alemde dönen benzetmeye hak vermeye sebeptir. harbiden '' yedek batarya ''.

nihat hatipoğlu' nun sesine kadar genlerini aktardığı oğludur efenim.
ilk gördüğümde nihat hatipoğlu'nun taklidini yapan bir komedyen zannetmiştim. Ramazan geldi tekrar başlarlar baba oğul.
Nihat hatipoğlu'nu kopyala,yapıştır ve küçült. işte sana said hatipoğlu.
Buna aşık olan kızlar var.
Nasıl yokluksa artık.
gülüsünde bir seyler eksik, samimiyet olabilir evet..
yakında babasının yerine programı yapacak kişi. programın adı keeping up with the hatipoğlus ya da what did hatipoğlu say? olacaktır.
Din'in asli konularını, meselelerini anlatmayıp hikaye anlatarak, ''sizden ücret talep etmeyenlere uyun'' ayetini bilmeyen halkı uyuşturacak, sömürecek din tüccarı. Babasının yolundadır. Babasının taklididir ve karaktersizdir.
görsel
Babası yetmedi, para tatlı geldi oğlu da arkasından yetişiyor. Yok böyle bir yapmacıklık ya nasıl tahammül edebiliyorsunuz? Etmen.
bunların alayı böyledir .
bilgiler kendilerinde sorular sizdedir.
ver bilgi göster şovunu.