bugün

Bu sabah ta sahur yaptık. Bu seneyi de bitirdik sayılır yine çabuk geçti mübarek ay. Allah oruçlarımızı kabul etsin hayırlı sahurlar sözlük.
Vay bee!! Daha dün, gece sahura nasıl uyanacağız vs diyorduk şimdi son üçe girmiş olduk. Ramazanın son cuması .. Rabbim affolunanlardan eylesin. Bu mübarek günde Rabbim günahlarımızı bağışlasın bolca dua edelim. Hayırlı sahurlar.

Bizim hain davulcu pazartesi günü bahşişi aldı kaçtı. Kaç gündür davul sesi yok.
Lütfen Beni iftara değil sahura çağırın zira iftara yemek hazırlamak kolay da sahura yemek hazırlayıp sahuru yapıp 2 saat sonra da işe gitmek hayli zor.
Hayirli sahurlar.
Gecenin hürmetine rabbim gönlünüzdeki hayırlı amelleri önünüze çıkarsın inşallah.
Börek, çay ile gerçekleştirdiğimdir.

Allah kabul etsin inşallah.
Herkese hayırlı sahurlar, bereketli olsun.Gününüz güzel geçsin.
Simiagodan önce geldim. Oldu sonunda. Hayırlı sahurlar.
son 2 gün. hayırlı sahurlar efenim.
Kahretsin birinciliği kaptırdık * . Neyse artık giden gider diyerek ramazanı da uğurluyoruz. Evvet son iki hadi bakalım hayırlısı olsun.

Hayırlı bereketli sahurlar eyyy ulu!!.
Nihayete eriyor bir güzellik daha hepinizin mutlu ve daha huzurlu bayram ve günlere ermeniz dileği ile.Alım gücümüzün katlarca artması ile.
firesiz devam inşallah; yüce yaradanın izniyle..

allah sabredenlerle beraberdir; ancak sabredenler müjdelenir.
Bitti artık. Son sayı bir...
Rabbim gecenin hürmetine size, ailenize ve tüm sevdiklerinize sağlık sıhhat uzun ömürler versin inşallah.
Son sahur

görsel
Allah kabul eylesin.

Amin.

Not: kendi aminimi kendim derim, kimseye mihnet eylemem.
Evet o kutlu musmutlu gün geldi. Ne de çabuk geldi. Bir ramazan ayını daha birlikte geçirdik sevgili ulu ailesi. Rabbim dualarımızı, oruçlarımızı kabul etsin. Seneye de aynı heyecanla bu başlıkta buluşmak üzere!! Hayırlı bereketli sahurlar..
Bu sene her ne kadar sayimiz biraz azalmış olsa da bu başlıkta buluşmak güzeldi. Insallah cennette de bu şekilde bulusmak , sevgi saygiyla bir arada olmak nasip olur. Simdiden herkese iyi bayramlar. Hayirli sahurlar.
Sağlıklı mutlu huzurlu günler geçirmeniz dileği ile hayırlı sahurlar diliyorum.
Hey gidi eskiden son sahurda sahurcu tayfa son akşam yemeği tablosuna monte edilirdi.

Nerede o eski ramazanlar

Neyse seneye görüşürüz yımırdacılar.
eleman
"bu sene sayımız azalmış olsa da..." yazıyor.
lan ben çevremde doğru düzgün Oruç tutan kimseyi göremedim nerdeyse.
burada freud a bile bi şekilde tutturuyoruz daha ne olsun.
5 fireyle bugün itibariyle kapatıyorum oruc sezonunu.
Allah muvaffak eylesin tutanlarınkini de kabul etsin pliz.
Rabbim gecenin hürmetine, tuttuğunuz oruçları yaptığınız hayır ve ibadetlerinizi kabul eylesin sizi ve sevdiklerinizi cennetine alsın inşallah.
Harbiden çabuk geçti niye öyle oldu.
Allah kabul etsin ahali.
bu başlık altında yazılan ve okunan tüm güzel temenni ve iyi dilekler için Allah hepimizden razı olsun.