bugün

yalnızlık en iyi dostum şuan için.
yanlızlık tercih ediyorum.

şu yaşıma kadar yalnız takıldım busaatten sonrada böyle olucaktır.

dönemsel arkadaşlıklara gerek yoktur.

ilk fırsatta kuyumuzu kazmasınlar dimi.
sahte arkadaşlıklar. en azından beraber geçirdiğiniz güzel günler yanınıza kar kalır. sahtelikten sıkıldığınızda da yanlız kalma şansınızı gene elinizde saklı tutarsınız.
insanları tanıdıkça yalnızlığımı daha çok sevdim.Oğuz Atay
bukowski fanları toplanır bu başlık altında.
yalnız değilim tek başımayım diyebileceğim durumdur.
Öldüğümde kabire bir kişi daha koymayacakları için yalnızlık. Bu hayatta herkes ahiret kapısına kadar eşlik eder gerisinde yalnızsındır o yüzden... boşversene.
birbirine karşı okadar samimiyetsız arkadaslık gördümki yalnızolma en makul gibi duruyor.
Kaliteli arkadaşlık yanlızlıktan, yanlızlık ise sahte arkadaşlıktan iyidir.
Sahte arkadaşlık. Oyna devam
bi dursun burda.
yalnızşık her derde deva.diolar.
Yalnızlık.
erkeklerle arkadaşlık.
niyetleri çoğu zaman kötü de olsa sahte değiller hiç değilse.
ama kadınlardan korkuyorum bir kadın olarak.
Sürekli erkek ya da sevgili muhabbeti yapılmasına gelemiyorum. Tamam bunlarda konuşulacak arada ama sürekli olmaz ki. Arada politika, bilim, felsefe konuları falan açıyorum ama aldığım tek cevap "hiçbir fikrim yok" oluyor ve ben deliriyorum. En son kafa dengi buldum dedim o da bana asılmaya başladı ve son durum yalnızlık.. En güzeli.
Sahte yüzünü gördüğüm biri mide bulantısı yapıyor.

(bkz: Yalnızlık ömür boyu)
Yalnızlık en büyük servettir diye boşuna söylememişler.
Sahte arkadaşlık tabiki gerçekçi olalım ey halkım. Hepimizin çevresinde sahte arkadaşlarımız var ve asla yaralı parmağa işemeyeceklerini bilsek bile gün içinde naber nasılsın görüşelim falan deriz hatta bazen "yaa bende tam seni arayacaktım" sahteliğini kendimiz yaparız di mi? Yaparız yaparız.
Sahte arkadaşlıklar sadece zaman kaybıdır. En kötü zamanınızda yok olurlar öyle olucaksa Yanlız olmayı tercih ederim.
yalnızlık açık ara alır.
kimi zaman hakiki dostluğu bile dama atar yalnızlık. kıymetlidir, şakaya gelmez.
yalnizlik paylaşilmaz herkesle kaynasilmaz.
sahte arkadaşlıklar. en azından beraber geçirdiğiniz güzel günler yanınıza kar kalır. sahtelikten sıkıldığınızda da yanlız kalma şansınızı gene elinizde saklı tutarsınız.
valla arkadaşlığın sahte bi versiyonunu bilmiyorum ya. bir şekilde ortak noktalar bulabildiğin insanlarla bişeyler paylaşmanın yanlış bir yanı, birbirinden beklentileri çok abartmadığın sürece. yol arkadaşlığı iyidir diyelim.
Sahte arkadaşlar ile bir insan nasıl güzel vakit geçirebilir? Daha çok sinirim bozulur, gün sonunda beynim yorgun hissederim ben.