bugün

yeni bir can, yeni bir kan.

(bkz: hoş geldiniz)
sahrud olsa çok çok hoş duracak nicktir bana göre.

öyle ya akmak her akarsuyun yazgısıdır *
şahrud ile arasında bir fark olsun diye kasden "t" ile yazılmış, seçilmiş takma ad. ne şahrud'dur ne de şahrud'dan ayrıdır.

her su gibi akmak olsun ama alamut'un çevresinde olmasın şahrut'un yazgısı.
*.
tanımak için fazla kasılmaması gerekilen yazar. mevzu akp ise günahı kadar sevmez (chp'yi de aynı şekilde sevmez) hatta türk siyasetçilerinin çoğunluğunu sevmez. komunistlerle ülkücüleri mal olarak görür. kemalistleri burjuva özentisi bilir. din tacirlerine kıl olur. kürtlere acır kürtçülere küfreder. vakit gazetesi ile cumhuriyet gazetesinin aynı elden çıktığına, çıkarıldığına inanır. fethullah gülen'i de sevmez ama fethullah gülen'e fetoş demez. futbol fanatiklerini anlamaz. hobileri yoktur. sigara içer ama sigarayı kahveyle sevmez, çayla beraber de içmez. asosyal değildir ama sosyalliğin de .okunu çıkarmaz. empatiden hoşlanmaz ama her zaman ötekidir. iyi bir oyuncu değilse de satranç oynamayı sever. *
yazar kendisi hakkında sadece bir kaç şey söylemiştir. öyle bir entryi * ile tanıdığını sananlara saygılar sunar.
gece gece yoran yazar. tamam çarpıtmadı ama işte aynı noktaya da çıkamadın. neyse gene de eline sağlık der, başarılarını dileriz tüm sözlüğün sol kanadı olarak. *
#3831976 no'lu entrysi ile, cumhurbaşkanının ne demek olduğunu ısrarla anlayamayan bünyelere yardımcı olmak istemiş yazardır. tarafsız ve güzel yazıları ile okunmaya değer bir yazar.
seri eksi oy veren ibnenin rengini öğrenmiş yazar. lan p.şt hadi hepsini anladım da (#3538570) bunu niye eksiledin?
i belong to che ve onun üzerinden başlattığı polemikle ünlü olmaya oynayan yazar.
sözlükte her yazdığını ünlü olmak hırsı ve gayretiyle yazan yazarların ünlü olmak için yazdığını sandığı yazar.
ayda bir iki gün entryi giriyorum. acıtıyorsa kusura bakmayın. ayrıca durup dururken ı belong to che'nin biraz daha sivrilmesine neden olduğum için de üzgünüm.

şaka tabii biliyorum ı belong to che sözlüğün eski ve mümtaz bir şahsiyetidir. ama neylersin ki içimizde ki şöhret hevesi böyle değerlerin omuzuna basmayı gerektiriyor.

ayrıca madem bu entryi giriyoruz şunu da ekleyelim: bir zamanlar imanından sadece 4 dakika 23 saniye değil 18 ay (askerlik süresi değil) ayrılmış, şükür iman ile aklın farkını idrak edebilmiş yazar.
şahsımı kullanarak ünlü olmaya çalışan şakird. bunlara gerek yok ki güzelim, hüseyin üzmez i savun yeter...
kullanılmaya müsait herşeyi kullanmaktan hiç çekinmeyecek yazar. yeter ki ünlü olayım be sözlük. hüseyin üzmez'e de çok kızan yazar. ulan 14 yaşındaki kızı taciz edeceğine git bir sürü mal var onlara tecavüz et de bi işe yarasın der.
kendi başlığı altına entry yazarak ünlü olmaya çalışan yazardır. muhtemelen sözlükten hatun kaldırma hedefi de güdülmekte...

(bkz: kızlar da sıraya girdiydi)
5 aylık üyeliği süresince kendi nick altına iki entry girmiş, son iki aydır hakkında girilen entrye cevap yazmamış, dün üye olan biri tarafından kız kaldırmak amacıyla yazdığı sanılan yazar. bu gün bu yazara cevap vermeye çalışıyor. o kadar.

saldıran yazara bakın bir gün içerisinde kendi nick altına kaç entry girmiş. ayrıca iki de bir de kendi niyetini belli etmesi hiç de hoş değildir.

kız kaldırmaya yönelik bir entrymi bul be sözlük. ben detay aradım bir şey bulamadım. gizli entrylerim varsa söyle be sözlük.
ayar yemeye dayanamayan yazar. gaz yapıyor olmalı...
inciden ağır darbe yiyecek yazardır. *
bundan sonra, hakkında çok entry girilecek yazar.
inci sözlük de kendisine epeyce başlık açılmış uludağ yazarı.
Son duasını okuması gereken yazar.

(bkz: gül sen gül)*
(bkz: ccc inci siker ccc).
an itibariyle kulakları çınlayan yazardır.

(bkz: ccc inci akar ccc)
zall dermisüüaıuaaha zall dermisiuauagaghahaha yarıldım *
matrax'a canlı yayına bağlanmıştır. *
an itibariyle inci üzerinden prim yapmaya çalışmıştır.
inci bu yazarın üstüne baraj kuracak gibi görünüyor.*
inci sözlükte yazsa liseli olduğu için kovalanacak yazar.