bugün

sportmen bir vücudu vardır zayıftır ama çelimsiz değildir kulağında kulaklığı takılıdır güzel giyinmiştir zariftir. kezban olma ihtimali yoktur eğlenilecek değil evlenilecek beraber bisiklet sürülecek motosiklete binilecek kızdır.

yoksa bir kezban otobüse bile zor koşar bisiklet binmez 5 dk içinde yorulur paten zaten kayamaz motosiklete hiç binmez üff saçım dağıldı uff çok sarsıyor çok ses yapıyor vs vs. o yüksek koca tekerlekli suv ile gezmek ister.
küçüklüğümden beri hayalim olan kızdır.

ben ilkokul 1. sınıftayken böyle bir kız vardı sokağımızda, benden 7-8 yaş büyüktü sanırım. ben onun hayranıydım. bir keresinde o ihtişamlı bayanın yanına gidip ona aşık olduğumu söylemiştim, oda gülerek yanağımı sıkıp; 'belki birgün sevgili oluruz.' dedi ve yavaşça uzaklaştı. birkaç gün sonra oradan taşındık ve ben o kızı birdaha hiç göremedim.

50 yaşına gelsemde o kızın siması ve güldüğünde ortaya çıkan gamzeleri hep aklımda olacak. o hep genç kalacak hayallerimde...
erkeklerin dikkatini çekmek için sahilde paten kayan, kısa şort giymekten utanmayan, saçı uzun ama aklı kısa kızdır.
sahilde paten kayan kısa şortlu uzun saçlı kız avi.
yazar burada içimizi eritmiştir. Hepimizin demeyeyim de çoğumuzun hayalinde olan kızdır. Bak aklıma soktun. Çıkmaz artık. Sarışın böyle uzun saçlı... Tatlı mı tatlı...
kendisi boogie nights'taki rollergirl'dür.

görsel

görsel
izmir de bolca bulunur bu kızlardan.
gta vice city'yi anımsatan kızdır.
bir boks yapan kız değildir ya da boks öğrenmeye istekli olan ve o mutlu olsun diye yenilmiş numarası yapacağınız kız değildir.
gta vice cityde vardır.
gta'da motorun arkasına filan biniyordu. Elektrikli testere ile ölmüşlüğü vardır.
bugün gördüğüm kızdır çok güzeldi çok.

edit: sarışındı hemde çakma değil harbiden sarışındı saçları dans ediyordu arkasında pelerin gibi.

http://www.youtube.com/wa...e&v=tjQUDymqzS8#t=54s