entry'ler (302)

aile dostunun güzel kızının evinize yerleşmesi

an itibari ile öğrendiğim beni çok çok garip bir ruh haline sokan olay. bende 2 yaş falan küçüktü 15 yaşında iken çok güzeldi ıspartaya tayin olunca ayrıldık kızın babası durumu anlatmış hiç arkadaşı yok ıspartayı kazanan. yabancı biri ile aynı eve cıkacağına size gelebilir mi diye soracaktım demiş zaten kızda aynı bölümde ders çalışırlar demiş annemin aklına benim ıvır zıvır koyduğum hamster saldığım oda aklına gelmiş tabi gelsin demiş.

bu tip olayların sadece recep ivedikte olduğunu sanardım

sözlük eşyalarımı yavaş yavaş kömürlüğe taşımaya başladım fare gördün 2 tane evde 10 tane hamster besliyor olabilirim ama fareden hoşlanmam.

amerikan ailesinde garajın önemi

69 model mustang bu garajlarda default olarak bulunmaktadır ev planlanırken graja kapıdan önce 69 model döküntü mustang planlanır ki evin çocukları büyüyünce bununla uğraşsın.

amerikan ailesinde garajın önemi

69 model mustang bu garajlarda default olarak bulunmaktadır ev planlanırken graja kapıdan önce 69 model döküntü mustang planlanır ki evin çocukları büyüyünce bununla uğraşsın.

yakınlarda yiyecek satanın olmadığı yerde yaşamak

araba şarttır ama benzin 5 lira olunca motosiklet için para biriktirmeye başlarsınız.

su içer gibi kaymak birası içen zihniyet

şüphesizki ki dumbledore zihniyetidir. hogsmade gibi öğrenci köyünde kaymakbirası sudan fazla tüketilmektedir. nereden biliyorsun diyenlere cevabım atara atar gidere gider slytherin çocuğuyum şeklim yeter.

yakınlarda yiyecek satanın olmadığı yerde yaşamak

Kendinize zararlı keseye faydalı yerlerdir genelde devletin desteklediği site türü alanlardır malum bu tip yerlerde önüne gelen apartmanın altına dükkan yapamıyor veya zemin katın duvarını kırdırıp dönerci açamıyor fırın ise site dışında oluyor hepsi belli bir planda yapıldığından gece veya sabah acıktığınızda şehir merkezindeki gibi elinizde çiğkköfeci köfteci dönerci pizzacı gibi alternatifler olmaz aç aç oturursunuz benim gibi veya dolaptaki kıymadan köfte yaparsınız

ha bu durumdan dolayı aylık 150-200 lira cebinize kalır o ayrı konu öyle zırt pırt dışarıdan yemek söyleyemezsiniz.

sabahın ilk saatlerinde bisiklet süren kız

bizim orada var bu kızdan numunelik çok güzel saçlarını at kuyruğu yapar turkuaz renk mini tayt gider ve parkın etrafında tur atar fergie den bir kademe fazla karın kası vardır bisikleti 2.500 tl kadar olduğu için kendisi ile taşmadığım kızıdır çünkü 2000 liraya motor almak için para biriktiriyorum amk.

gizli odada kızlı erkekli patronus yapan zihniyet

harry potter zihniyetidir hermione granger,ginny weasley,cho chang,luna lovegood ve nicesi gibi taş kızlarla yapılan eylemdir sen kalk o kadar kızı bulunması mümkün olmayan bir odaya sok ve patronus yaptır sonunda cho chang isyan etmiş ve dolores umbridge e olanları anlatmıştır.

gidere gider zall ın yeğeniyim şeklim yeter

zall ın yeğeni sözlüğe geldiğinde açacağı başlık tanınacağı tavır.

mini etek ile 1000 cc racing motosiklet süren kız

taksicilerin kamyoncuların otomobillerin yetişemediği kızdır ona anca yakışıklı atletik hayabusa sürücüsü yetişebilir.

üzerine her türlü büyü yapılmış insan

hogwarts öğrencisi için normal bir durumdur yapmadığımız büyü kalmadı.

ruh emicilerin orantısız büyü kullanması

iyici çığırından çıktı eskiden iyi anıları çekerdi expecto patronuuumm derdik uzaklaşırdı şimdi öyle değil adamlar açmış kukuletayı ex demeden öpücük atıyorlar ruhu çekiyorlar zamanında voldemort varmış o zaman bile bu kadar değillerdi anlamadım bunlara ne oldu azaban sirius black gördü bellatrix lestrange gördü voldemort gördü ölüm yiyen gördü ama azkaban azkaban olalı bu kadar zalimlik görmedi.

albus dumbledore un götünün gılıyım

dumbledore karşı sevgisini gösteren hogsmade köylüsünün sözleridir.

bisiklet sürerken ilerde köpek sürüsü görmek

ilk tepkin ananı si... ne bok yiyeceğiz lan şimdi olur çünkü benim az önce yaşadığım gibi şansız iseniz uzun bir yokuşun sonunda karşılaşırsınız yokuşun ve pedal çevirmeden gitmenin ferahlığı gider ateş basar hele birde ortam yazlık bir yer ise sokak köpekleri genelde kırma olur şehirdeki uyuz sokak köpekleri gibi değildir bakamazlar sokağa atarlar alman kurdunumu ararsın dik kulaklı bembeyaz garip bakışlı bir köpeğimi ararsın koyun kadar kangal mı ararsın yokuşu çıkmak mümkün değildir köpekler ufaktan üstüne gelmektedir ani şekilde gidon ara sokağa kırılır dümdüz gidilir nereye gittiğiniz önemli değildir pedallara son güç asılınır ve etraf tanıdık gelmemeye başlar yazlık yerlerde şekilleri birbirine benzer yollar karışıktır yaklaşık 1 saat salak salak dolanırsınız köpek tehlikesi devam etmektedir sora sora yol bulunut sabahın 5 inde fırına gitmeye lanet edersiniz.

özetle:sikseler bir daha sabahın köründe 3 km uzaktaki fırına falan gitmeyin köpeklere yem olursunuz

aşkımızın şarkısı pompalamasyon

samimi çiftin itirafıdır cinsel hayatlarını tarif eder.

hogwarts ın 3 3 1 sisteme geçmesi

minerva mcgonagall'ın yeter be 11 yaşıda geliyorsunuz şu okula 7 sene bedava yemek bedava yatak bir sürüde kız var keyfiniz keyif önüne gelen kızlar yatakhanesine sızmaya çalışıyor yeter ulan 7 sene aynı öğrenciler ile uğraşmaktan bıktık demesi ile gündeme gelmiş konu.

üçüzlere verilebilecek isimler

altın hızma mülayim.

3 kız 1 erkek aynı eve çıkmak

Doktorlar dizisinde gördüğümüz olaydır gerçekte görmek nasip olmadı.

çocukluk aşkı ile aynı eve çıkmak

o sizi hep arkadaşı olarak görmüştür içten içe aşıksınızdır üni. kazanılır aynı bölüme düşersiniz kızda yabancı biriyle ev tutacağıma beraber tutalım der ve olaylar gelişir.

küçük bir ihtimal ama neden olmasın olursada zaten kader ağlarını örmüştür gol olur bu pozisyon.

bubble pop

hyuna adlı kızımızın gangnam style klibindeki gibi ince sesli ve narin görünmeyen çok daha hoş görünen klibe sahip olan şarkısı.