bugün

herhalde köpeğini gezdirmeye çıkmıştır.
çevredekiler tarafından; golden in sevimliliği ardına sığınan, köpeğinin kakasından medet umarak manita avına çıkmış olma ihtimali yüksek diye nitelendirilecek erkek.
köpeğini sevmek için eğilen kızların memelerine bakma amacı taşıyan erkektir.
(bkz: sahilde golden ile yürüyen yalnız seksi erkek) *
filmlerde, kliplerde öyle görmüş, alttan gelen gaz müzikle izlediği bu sahneden etkilenmiştir,
o da öyle gösterip etkileyeceğini düşünüyordur.
"bu da benim en sadık dostum işte." mesajı veren erkektir. karakter sınırına takılmaktan korkmayan erkektir aynı zamanda. ki karakter sınırına takılırım diye yazmadım da ne demek * hele bi yaz takılırsan silersin. (bkz: sahilde golden rottweiler ile yürüyen yalnız erkek) takılmadı bak gördün mü *
muhtemelen biraz arkasından gelen yorulmuş bir eşi* vardır. bekar erkek diye yaftalamadan önce bi bakın etrafına, manyak mısınız olm.
(bkz: golden rottweiler)?
(bkz: golden retriever)
Sahilde keçiyle yürüyen yalnız erkek ten daha yalnız değildir.
parkta 5 yaşındaki tatlı yeğeniyle dolaşan yalnız erkekle aynı karizmaya sahiptir.
(bkz: golden rottweiler) kısaltmasının rott olduğunu ve (bkz: golden) kelimesinin golden retriever için kullanıldığını bildiği için yalnız yürüyen erkek.
belki de kendisi hindistan kökenli olup, köpekle evlenmiştir ve nihai eşi o dur. o yüzden garipsemeyelim. yalnızlığı gidermek için değil, eşi ile gezmektedir.
(bkz: filmlerden sahneler)
(bkz: sahilde gülden ile yürüyen yalnız erkek)
bir kere o köpek kırmadır. *
içinden "ulan hani köpek hatunları çekecekti mal mal yürüyoz amk" diye geçiren erkektir.
(bkz: anne bitti)
her golden sonra saha kenarında yürüyen yalnız erkek diye anladığım başlık.
Apartman sakininin köpeğini 3-5 kuruşa havalandırmaya çıkmış, tipi yerinde ama bekar evinde ölümüne makarna yiyen asgari ücretli olma ihtimali de göz önünde bulundurulması gereken erkektir.