bugün

üyelik iptalini kafanıza göre yapamadığınız sitedir. iptal etmek için siteye e-mail gönderilmesi zorunlu yer...
özellikle pert olmuş araçların yeniden toplanıp satılmaya çalışıldığı yer. çok dikkat edilmeli. mutlaka plaka istenmeli. zira plakalar kapatılyor. plakayı yazıp 5664'e gönderirseniz bütün kaza kayıtları önünüze düşüyor. peki araç kasko edilmemişse? bu seferde karşı tarafa araç muayyer mi diye sorulur. araç ustaya götürüldüğünde falsosu ortaya şıkarsa ustanın parasını karşı taraf öder olur biter.
an itibari ile götü kaymış sitedir. sitedeki ilanların %90'ı görünmüyor. şöyle ki, toplam 600 civarı
seat toledo varken şimdi sadece 24 tane araç görünüyor. bir an önce düzelmesi dileği ile.
Türkiyenin en büyük online satış merkezi evinizde bulunan çoraplarınızı dahi satabilirsiniz mutlaka onunda bir müptelası vardır.Satıcı aynı şehirdeyse komisyon ödenmez mesaj atılıp adres öğrenilir ve elden teslim alınır.
zaman zaman sıçan sitedir, nasıl olup ebay bunlarla ortaklık kurdu anlaşılmaz.
gün geçtikçe kötüye giden alışveriş sitesi. yeni yönetimi bilişimciler yerine kabzımal ve manavlardan oluşuyor herhalde...

bu kadar fazla tıklanan bir site nasıl günün yarısına yakınında kapalı oluyor, sürekli hata mesajı veriyor, habire çöküyor anlamak mümkün değil. bir de her çöküşün ardından "çalışma" yapıldığına dair mesajlar koyuyorlar. ulan gerçekte bu kadar çalışsanız atom mühendisi olurdunuz be!
lan elli liralık telefonu satmak için niye kredi kartı numaramı vereyim. kredi kartım olsa (batık olduğundan iptal) ne demeye elli liranın peşine koşayım gayri mübinler.
doktordan ve bayandan hatta bazen bayan olan doktordan ürünlerin satıldığı, sürekli muayyer kelimesine rastlanılası site.
adı sahibinden olmasına rağmen galeriden, mağazadan, oradan, buradan vb gibi satıcıların bulunduğu sitedir. site orta düzey kaliteli, içerisinde satılanların tamamı kalitesiz malzemelerdir.
şöyle ilanlar veren mal heriflerin bulunduğu satış şeysi.

görsel
get ile yaptığım alışverişte sorun çıkması sonucu cuma gününden beri para iadesi beklediğim site.
teferruatlı bir durum da yok. bakacaklar, satıcının ürünü kargoya vermedigini görecekler ve parayı iade edecekler, bu yani. ama neden bu kadar uzattılar anlamış değilim henüz.
Sıfır teknoloji ürünlerini yüzde otuz daha ucuza aldığım site.
alıcıyı ve satıcıyı aynı platforma taşıyan tahminimce türkiyenin en büyük internet sitesi.
(bkz: sahibinden com sınıfındakileri üzer ekolü)
(bkz: sahibinden com hevesimi aldım ekolü)
(bkz: sahibinden com afralılar ekolü)
(bkz: ota boka yer uçağı diyen sahibinden com üyesi)
(bkz: sahibinden com beyaz melek ekolü)
(bkz: sahibinden com bilen bilir ekolü)
(bkz: sahibinden com yetişen alıyor ekolü)
(bkz: sahibinden com kitapçığı mevcuttur ekolü)
(bkz: sahibinden com galericilere sallama ekolü)
(bkz: okulda fotoğtaf çektiren sahibinden com üyesi)
ilan verip malını satmamak isteyen ve iletişimden yoksun insanların doluştuğu sitedir. örneğin bir ürün beğendim, ihtiyacımda var hatta satıcıya ücreti anında ödeme garantisi de vermişim ancak beyimiz illa ürünü ayağından almamızı istiyor, üstüne üstlük ürünün ne markasını söylüyor, ne modelini, gelin görün diyor. gelin görün dediği yer pendik viaport ben ise kopenhag'dayım.
ikinci el bisiklet satmak isteyen ama bisikleti satarım ancak gelip benden almanız gerekir diyebilen insanların olduğu site. yahu madem böyle bir isteğin var, bunu da ilana yazman lazım, kargo yapılmayacaktır ürün elden alınacaktır. efendim gerekçesi ise bisiklet kargoda zarar görürmüş, e yuh o bisiklet türkiye'ye nasıl geldi peki? cam fanusla gelmediğine göre demek ki birşey olmuyor. ayrıca beyimiz istanbul içine de kargo ile göndermiyor, yani şehirlerarasını geçtik, istanbulda olsanız bile gidip maltepelere oradan alınacakmış bisiklet.

bir başka bisiklet satmak isteyen arkadaş yukarıda belirttiğimden daha vahim, ilginlendiğim kategoride dünyadaki en iyi markadan da iyi bir bisikletim var ve satmak istiyorum diye ilan vermiş, bisikletin markası, modeli ve fotoğrafı vs. ilanda yok kendisine bisiklet ne marka diye sorduğumda "ümit marka" cevabını aldım.

arada gülmek istiyorsanız takılmanızı tavsiye ederim. çok komik insanlar var bu sitede.
hala ve hala girilememektedir.
şu anda opera ile çatır çutur girilebilmektedir.
siz ne istediğinizi söyleyin ben bakarım. *
gayet rahat girilebilmektedir. bilgisayarınızın ayarlarıyla oynayınız.
sırasıyla bir ergen, kendal isimli bir kürt, habip adlı bir fotoğraf malzemeleri koleksiyoncusu, merzifon'da bir yurtiçi kargo çalışanı ve çeşme/izmir'den yakup adlı biri tarafından kazıklandığım sitedir. herbirine hakkımı helal etmediğimi bildirdim umursamadılar bile.
boş yere kitap satmaya uğraşılmaması gereken sitedir, bir sürü manyak ile uğraşmak zorunda kalınır.
Çok karmaşık, aradığımızı bulamadığımız bir site.
bayağılığın sınırlarını zorlayan sözde alışveriş sitesidir.
Ucuz esyaların satıldığı site.
bazen ilan çöplüğüne dönse de; ürün sayısı, ücretsiz listeleme gibi olanaklarıyla rakiplerinden farklılaşan online alışveriş sitesi.