bugün

32.500 tl'ye fiat albea satmaya çalışan adamların olduğu site, haa kim alır o ayrı.
geçenlerde bir müzik seti sattığım sitedir.
verdiğim bir ilanın ilan verme kurallarına uygun olmadığını 3 ay sonra farketmiş site. haydi hayırlı tıraşlar bilader.
araba ilanı verdiğim sitedir. başıma güzel olaylar gelmesine de vesile olmuş sitedir. şöyle ki:

elemanın birisi arar,

eleman: selamun aleykim
mp: as buyrun
eleman: hacı şindi ben internattan senin arabayı gördüm.
mp: evet hocam
eleman: ben arabayı beğendim. ama bi baksak hani.
mp: tabi bakabilirsiniz.
eleman: hacı ben şindi çorumdayın. hayvanlarım var benim. benim hiç vaktim yok da. sen arabayı çoruma getir de ben bi bakıyın. beğenirsem alıyn.
mp: hocam, öyle olur mu? araba alacak olan sensin. gel, bak. beğenirsen anlaşırsak olur.
eleman: hacı mallarım var diyon ya sen getir ne var.
mp: tamam oldu o zaman hemen geliyom ben. sen kapıyı aç.
eleman: hee haydi bekliyon. adresi veri... dıt dıt dıtt....
mp: amınısiktim malı (içses)
ikinici el araç fiyatlarının neredeyse sıfır kilometre araçlarla eşdeger oldugunu bizlere gösteren site.
yıl sonu gelmiş, yeni kasa araçlar piyasada, vergi zamanı ıvır zıvır lakin burda ilan veren arkadaşlar fiyatları şişirdikçe şişirmekte. dışarda pazarlıga oturdugunuz adamlarda referans olarak bu siteyi göstermekte.
-koçum *internete bak fiyatı bu aralıkta, işine gelirse.
bu cevabı bir daha duyarsam kendimi sikecem az kaldı. bir site insanın hayatını bu kadar sikemez yahu.
insaf yahu bu kadar şişirilmez fiyatlar insanı araba almaktan caydırdınız.
ayrıca siteyi belirli aralıklarla ziyaret ediyorsanız sabit satıcılar mevcut, site nerdeyse şahısların galerisi haline gelmiş.
eleman yazmış bıdıdıdıdıdıd muayyer* albea x fiyatta. ulan dürzü o aracın sıfırı aynı fiyata zaten.
velhasılı kelam güzel sitedir.*
2000 model passat 1.8 t'ye 45 bin tl isteyenlerin olduğu sitedir. * *
artık ücretli olan sitedir, öyle kafana göre ilan veremiyorsun, ayda 1 ilan hakkın var.. düzene ayak uydurmuş olan sitedir, bedava yapıp milleti topladı kendine alıştırdı şimdide kaymağını yiyim diyor, ama yedirmezler hacı, paralı yaptığınla kalırsın, benim artık işim olmaz...
emlakçılığa sağlam darbe vuran sitedir.
çok enteresan şekilde hala rakipsiz olan sitedir.
nedense kimsenin aklına gelmiyor bu alandaki boşluk .
bu sitedeki alıcıların çoğu ruh hastası, kişiliksiz, beyinsizdir. niye dersen arkadaş almayacağın ürün için ne diye salak salak sorular sorarsın? teklif yaptığın kişi karşı teklifle sana dönüyorsa ne diye cevap vermezsin? ve en önemlisi 50 liraya satılan ürünü 30 liraya satın alabileceğin kanaatine nereden varırsın? cidden beyinsiz ordusu bunlar.
çok sevdiğim 2008 vectramı sattığım sitedir.

(bkz: özledim teninin kokusunu özledim)
bütün arabalar muhayyer amına koyyim, ben anlamadım ki...
her türlü eşyanın arabanın evin satıldığı internet alışveriş sitesi.
can sıkıntısını gideren alışveriş sitesi. arada erkek mont, kaban alım satımı yapıyorum iyi oluyor. emlak portföylerine falan bakıyorum. çevre de oluyor.
senelerdir pek çok ürün alıp sattığım, alma niyetin olmasa bile can sıkıntısından otomobil ilanlarına baktığım site. her model aracı içerdiği gibi son derece komik ilanları da bünyesinde barındırır fakat birkaç gün önce satmak için ilan açtığımız arabaya talip olan kişilerden birinin; daha arabayı görmeye gelmeden, sahip olduğumuz araca ilan açtığı sitedir aynı zamanda. şahıs, ilanımızdaki fotoğrafları, aracın plakasını paint'le kapatıp* kullanmış ve de ilanda istediğimiz ve de haliyle aracın ederi olan fiyatın 4.500 tl üzerine ilan açmış. tabii ki ilanların hepsi böyle değil ama satma niyeti olmadığı halde ilan açanlar; milleti dolandırmak, satacağı aracın kendince piyasasını yükseltmek amacıyla ilan açanlar da epey bulunuyor bu sitede.
emlakjet'in gölgesinde kalmaya başlamış olan, eski olmasının avantajıyla müşterilerini sömürmeye ne kadar daha devam edebileceğini merak ettiğim portal.
para koparamadıkları üyelerini siteden soğutmaya çalışan allah'ın belası yetkililere sahip sitedir. mesela site içerisinde kuralları çiğneyen ilanlar cirit atarken sizin kurallara aykırı olmayan ilanınızı inatla kurallara aykırı olduğu gerekçesiyle yayımlamazlar. destek bölümünden kurallara aykırı olan bir ilan için şikayet etmeye ise hiç kalkışmayın. çünkü yazdıklarınızı idrak edemiyorlar veya etmek istemiyorlar. yakında ilanların içeriğini görmek isteyenlerden de para almaya bakar bunlar.
günlük girildiğinde çok kelepir araçların görüleceği para kazandıran sitedir.
ilk ve son kullanımım oldu. sadece gittigidiyorda bulamadığım bi ürünü almak için kullandım hay kullanaz olaydım. mesajlaşma sorunu, server sorunu, güvenilirlik sıkıntısı en üst düzeyde. dediğim gibi bundan sonra gittigidiyor.com dan şaşarsam cümle alem beni siksin.

hakkını vermek gerekirse gittigidiyorda bulamadığınız şeyleri burada bulabilirsiniz burada daha geniş ürün yelpazesi var ama gitigidiyor.com un gözünü seveyim be.

çok uykusuzum mal gibiyim şu an. bu vesileyle tam olarak anlatamadım sanırım o yüzden özet geçeyim: sahibinden.com gittigidiyor.com un yanında beş para etmez.
elemanların hürrem'i seyretmekten satışa koyduğum kitapları aktif etmedikleri sitedir.
aksoy gruba dahil olan, çalıştığım firmanın müşterisi firmadır.
ilginç araba ilanlarının olduğu alışverik sltesidir,91 model şahin için tr de tek,yer uçağı gibi kelime oyunlarının döndüğü,sadece 2 parçada boya var,belden aşağı boyalı laf cambazlıklarının yapıldığı eğlence platformuna dönüşmüştÜr
araba ilanlarının % 30'unun altında "ölücüler aramasın" yazan kişisel online alışveriş sitesi.
böcek koysan satisa ona bile bi alici cikacak portal.
çok işlevsel alım satım sitesidir. ilanlardaki yanlışlıların sorumlusu site değil ilanı veren kişidir. araba kullanmayı öğrendiğim 1999 model fiat palio yu sattığımız site.