bugün

burda erkeğin suçu yoktur, kızlar hak etmediği sürece bir erkeğin bunu yapacağını sanmam.
erkek ayartıyo? kız da suç yok? suçu karşıya atmadan bi objektif bakmak gerekir. hadi gelsin eksiler.
''sahibi olan kız'' derken aklıma hangi cins kız diye bir soru getirten cümledir.sahibi olan yerine sevgilisi olan kız diye açılsa daha iyi olacaktır.
(bkz: sahip)
Az bile gelir. Niye yavşaklık yapıyon sevgilin var madem diye de sorulur yüzüne bir de. Daha da beter edilmelidir böyleleri. Hiç düşmedim bu duruma ama böyle bir durumda da ancak bu yapılır...
belki kızın sahibi olduğu için yapılan eylemdir.yani önce benim sana sahip olmam lazımdı ama sen başkasına aittin.al işte ben sana sahip olduğumda da şimdi ben seni şutluyorum anlamı çıkarılabilir.
sahibi olan kızın aklı, iradesi yok mudur acaba diye düşündüren ve 'bu sahipli kız utanmadan sahibi varken ayartıldığının savunmasını nasıl yapabilir?' dedirten önerme. ayartan da ayartılan da aynı b*ktur afedersin.
(bkz: kız)
(bkz: 21inci yüzyıl)
(bkz: Hmm)
(bkz: Hey maşallah)
(bkz: Bkzlarla söz söyleme sanatı)
(bkz: saipsizi olan kız)
(bkz: saipsiz)
tasması olmayan dişi golden rottweiler olabilir.
iyi yapan erkektir, madem sevgilin var ne işin var başkasıyla kızım?
ettiğini bulacak olmaktır. tek şut çekebilen kendisi değildir. şut çeken ayağı, götüne girsin o dallamanın. erkeklik öldü mü lan?
delikanlı adamın yapmıycağı bir eylemdir. kızın ise aranmasından kaynaklanıyordur muhtemelen. kızada müstahaktır.
işin ucunda %99 iddaa vardır.
-kıza yazık.
efendim kız yolludur diye düşünüyorum.
zaten bi sahibi oldugu halde bu sekilde tav olabiliyorsa o kıza müstehaktır. aslında kızın eski sahibi için de sevap işlenmiştir. zira kızın ne mal olduğu anlaşılmıştır.
kızın köpek olduğunu varsayan durum.
kızın mal olduğunu gösteren durumdur. her türlü.
aynısının kendi başına gelmesini dilediğim bir durumdur.ya kız kardeşinin ya da ilerde kızı olursa onun başına gelsin ki anlasın nasıl utanılacak birşey yaptığını.
tasmasını çıkartmaktır. o değil de cidden bu hikayede kız, ev köpeği yerine koyulmuş. olmamış bence..
(bkz: buyur sahip dile benden ne dilersen).
sahibi olan kız ayarıyorsa sorun değildir.
(bkz: kız çekirge beyler)
-kızımız kaç model?
+88 abisi.
başlangıcı yanlış, sonu doğru eylemdir. sevgilisi olduğu halde başkasının kucağına oturan kızı nikahına alacak değil herhalde.
(bkz: tokmakçı)