bugün

seçim dönemi bitince yolsuzluklar da mı bitti sorusuyla eş zamanlı sorulması gereken sorudur. hani kemal abi dosyalar, klasörler, bilgisayarım, belgelerim filan? özledik valla.
(bkz: sahi bi çarşaf açılımı vardı ne oldu)
yaptığı yolsuzluk araştırmalarının sadece oy kapmak için yapıldığını düşündüren, düşündürürken de güldüren soru. 2011 seçimlerimde görüşmek üzere kılıçdaroğlu. özletme kendini.
yaklaşık 1 milyarlık (yeni paraya göre) kömür yolsuzluğu dosyasıyla ekranlara çıkmış olduğundan bihaber insanların aklından geçen soru cümlesi.
(bkz: dosyaci kemal in dosyasi)
(bkz: sahi bi dengir mir mehmet fırat vardı ne oldu)
melih gökçek'in balonları gibi kendisi patlamıştır vesselam.
araştırmacı milletvekili. 8 milyar maaşa yan gelip yatmayan. kömür yolsuzluğuna daldı, çıkacak!
"8 kasım 2009 pazar günü saat 16:00'da denizli'de yayın yapan deha tv'de canlı yayına çıkacak" şeklinde cevaplanabilecek soru.

edit: işin yoksa pazar pazar uğraş...

(bkz: cekilir mi lan pazar pazar)
(bkz: yalan rüzgarı)
en son annesi vefat etmiştir. aslan gibi yerindedir. seçimlerde görürsünüz.
(bkz: yalan oldu)
(bkz: balondu söndü)
gandi diyorlardı, dandi oldu, dersim hadisesinden sonra chp liler onuda katlettiler.
"chp'ye başkan adayı oldu" diye yanıtlanabilecek soru.
(bkz: yedik onu biz)
hindistan'a gitti orada gandi olacakmış.
görsel
aynen mortingen.
hala oy kullanacağı yeri arıyormuş.*
CHP HAYRINI GÖRDÜ.
önder abisinin önünde el pençe divan durup hesap verdiği bir resim hayal ediyorum şimdi.
(bkz: soyadını değiştirmiş kaset çıkaracakmış diyolla)
böyle zamanlarda her zaman bir lider arar halk kılıçdaroğluna dahada sıkı bağlanmasına vesile olan bir oylama olmuştur. türkiyenin önündeki thelikeyi gören büyük bir çoğunluğun olduğunun ispatıdır.
referandumdan önce adım adım ülkeyi geziyordu falan. ne oldu acaba.
önder abisi onu geri çekti sanırım.
güncel Önemli Başlıklar