sen kitabı çöp diye atarsan, sahaf da gider alır. en güzelini yapıyorlar.
çalıyo mu lan sanki alıyo adam. yakılsın mı çöpe giden kitaplar.

gidin dr'den alın siz kitaplarınızı. trilyonluk herifler parasına para katsın.
Sahaflar kitapları genelde ölü eşşek fiyatına alırlar. ilk başta kızsam da biraz hak veriyorum.
Bi defa sahafın amacı kitaptan satışından para kazanmaktır. Sizin amacınız fazlalıktan kurtulmak olmalıdır.
Komisyoncular her zaman çok kazanır.

Ortalama yeni bir kitabın ederi 15-25 lira sen adama 10-15 liradan versen adamda üstüne 5 lira koysa zaten o dükkanın kirası çıkmaz. Büyük karı sen elde etmiş olursun. Oysa dükkanın açık kalması için dükkan sahibi senden daha çok kar etmeli çünkü onun asıl işi bu. Aksi takdirde adam dönerci açar sen de ucuz kitap alamazsın.

Gerçi Nadirkitap.com daki sahaflara bakıyorum eski kitabın satiş fiyatı yenisine yaklaşmış. Bu seferde sahaf ın mantığı kalmıyor.
20 liralık kitaba 15 lira demiş. e üstüne kargo ekleyince 0 dan pahalıya geliyor??
Onun yerine kitapyurdu.com da 30 tl üzeri bedava kargo.
insanın vicdanı ve kitaba bakış açısını sorgulamasını gerektiren ticari işlemdir.
Türkiye de kitap olayları çok bozdu ağa.
şekillerin orijinalini almaya kalsan 52 lira. ulan bi kitaba o parayı veren var mıdır? samimi söyleyin.
işte ben bu yüzden hep internette okurum.
ingilizceyi de sırf bunun için öğrendim.
bi kitabın Türkçesini bulamazsa internette açıp ingilizcesi güç bela da olsa okuyorum.
turkiyede kitapçılara(sahaf,dnr,kitapevi) gideni siksinler.
okuyacağım kitapları 2. el olarak bulamadığım için mecburen d&r'dan alıyorum. sahafçılarda geçinmek için ucuza alıyorlar muhafaza ettikleri şeye saygı duyuyorum bi nevi onlarda haklı.