bugün

ağır aşık ergendir. masaüstüne de pesimist stayla wallpaper koymuştur bu şahıs.
sagopa kajmerden 10 kursunu dinlememis, nefret grubundan bir haber olan liselinin actigi basliktir. ha bu arada yok efenim sansar yok da poet patron vs.. yokken sagopa gangsta rapin kralini yapiyordu.
zorunlu edit: belgelerle konusuyoruz
http://www.turkrap.be/use...6_izmir9798kopieeq8_1.jpg
büyüyünce rock dinlemeye başlayacak ergenlik çağındaki insandır. bu dönemde her müziği deneyip kendi zevklerini keşfetmeye çalışması normaldir. metalci olmama rağmen sagopa kajmerin bir ceza kadar kötü söylememesi de ayrı mesele...
Sagopa kajmer rap yapmıyor diyenlerin Eminem-Lose Yourself ve benzeri rapçilerin çalışmalarını izlemeleri tavsiye edilir.
rap'in ne olduğunu bilmeyen insandır. rap amerikan kültürünün asi müziğidir, hiçbir türk sanatçısı rap yapamaz. yapsa da o rap değil; çalıntı ne idüğü belirsiz zırvalıktır.
haklı insandır. he eleştirilere nokta koymak istiyorsa da, ben rap değil sagopa kajmer dinliyorum ! der ceketini alır çıkar gider.
Bu adamin ne yaptigini kimse bilmiyor ama en iyisini yaptigini herkes biliyor. Kabul edin ve rahatlayin adam kral. Birde adamin butun dinleyicilerini ergen profilinde olduguna inaniliyor. Ne bu karalama aski sizde ki anlamadim. Bu kadar mi dokunuyor size sozleri. Sevmeyebilirsin ama saygi duy surekli biyerden vurmaya calisma. Kim ne derse desin saqo rapte en on.
eminem dinlemeden önce rap de bir numara dediğim adam. sözleri güzeldir ama bi müddet sonra sıkar. dinleyenlerin çoğununda ergen olduğu doğrudur.