bugün

kıvırtmadan, ima etmeden, lafını hiç esirgemeden konuşan, trabzonsporun dobra başkanı. özellikle telegoldeki konuşmalarıyla helal başgaaan dedirtmiştir.
bir fenerbahçeli olarak sevdiğim bir trabzon başkanıdır..iyi ve temiz bir adam aslında..çok efendi biri..eğitimli ve kültürlü..

ama sadri başkan, dışarıdan baskı yiyor bence..özellikle trabzonlu azılı muhaliflerden baskı görüyor ve dolduruşa geliyor..bu şekilde yönlendiriyorlar..

şike davası ortaya çıktığı zaman verdiği ilk demeçler ortada sadri başkan'ın..

bence ılımlı biri..

fenerbahçe, trabzonspor ile arasında olan tatsızlığa bence son vermeli..olmuyor..ayıp oluyor..

keşke geçen sene bir final maçı oynansaydı da, maçı da uefa'nın first class hakemlerinden biri yönetseydi ve öyle şampiyon belirlenseydi..ama bunların hiçbiri yaşanmasaydı..yazık oldu..
temel fıkrası gibi adam. adjkadjkadç. evet.
genel olarak iyi bir başkandır.
bazen karadeniz fıkralarından fırlayan acıklamalar yapıyor.
hele son zamanlarda biz sampiyonuz demeye, kupa istemeye calişmasını beni düşündürttü.
sonuc olarak iyi bir başkandır.
kışkırtma ve iftira konusunda bir aykut kocaman ve nihat özdemir olamamış kişi.

birinci ve ikinci etik kurulu raporuna göre şike ve teşvike işlerine bulaşmamış, savcılık ve mahkemece aklanmış, bulaşanların başını yakmış kişidir ayrıca.

üstelik fenerbahçe'nin elinde kupa ve şampiyonluk alma konusunda uzmandır ve rekora koşmaktadır.
tam bir ağlaktır, mızıkçıdır.
6 mayıs 2012 trabzonspor fenerbahçe maçı sonrası güzel bir poz vermiş olan yönetici.

görsel
an itibariyle trt 1'de ağlayan başkan. tamamen saçmalamaya devam ediyor. tek söylediği doğru şu: fenerbahçe iyi oynadı bu akşam, bu oyunla bizi her zaman yenerler. nokta.
şimdi de ''emre bana baş parmağıyla hareket yaptı'' deyip, ''emre ceza alsın'' şeklinde beyanat vererek galatasaray maçında oynamamasını sağlayıp aklınca galatasaray'ın şampiyonluğuna katkı yapmayı hedefleyen utanmaz, arlanmaz, terbiyesiz, iğrenç ötesi mahluk.
an itibariyle cristian gol attıktan sonra bana dürbün işareti yaptı diyerek kepazeliklerine devam etmiş alıngan mahluk.

he amına koyim he, kim ne yapsa sana yaptı.
şimdi de christian gol atınca bana dürbün işareti yaptı diyerek bizleri hayretler içersinde bırakmıştır. akli melekeleri kayboldu sanırım. biraz dinlenmesini tavsiye ediyoruz.
yazık yazık trt ye çıkmış fenerbahçeli şu futbolcu bana bunu yaptı bu futbolcu bana şunu yaptı diye ipe sapa gelmez laflar söyleyip kendini rezil etmiştir.
futbolcular futbol emekçisi değildir, emekçiler yöneticilerdir demekte şuanda.
fenerli şebekler tarafından küçümsenen başkan

tam da bu yüzden azizin çıkmadığı her duruşma sonunda dalgasını geçiyor insanlar..
an itibariyle stadyum programında yorumculara ''fenerbahçe yendi diye sevinmişsinizdir'' diye trip atıp telefonu kapatmıştır, psikolojik tedavi görmesi gereken ahlak yoksunudur. düzenli olarak ilaçlarını alıp huzur evine yatma vakti gelmiştir.
trt 1 deki programcılara "siz sevinmişsinizdir zaten fenerbahçe yendi bizi" demiştir. harbiden hap alıyor galiba bu adam!
TRT'de ergen ergen açıklamalar yapan insanımsı.
semih şentürk tarafından an itibariyle soyunma odasında fenerbahçe camiasına ağır küfürler ettiği iddia edilen ''sempatik''. az kaldı gereksiz insan, sen de silineceksin tarihten.
trt ye bağlanıp güldürmüş başkan.

baroni attığı golden sonra kendisiyle dalga geçmiş, adamın her golden sonra yaptığı sevinç. kendisinin bu sevinci üzerine alınması normal çok ağladı kendisi bu sene.
Trt'ye bağlanıp ergen kız tripleri atmıştır. Kendi taraftarları dahil herkesi güldürmüştür..

görsel
kendi taraftarından yumurta yediğini itiraf etmiş provakatör. allah'ın sopası yok işte! ohh olmuş lan sana ohh!!
kulüp başkanı olacağına gidip trabzonspor tribünlerinde amigo olsun. başka bir durumu yok bu adamın. koskoca kulüp başkanı kalkıp fenerbahçe yendi sevinmişsinizdir diyorsa bir problem vardır ki zaten bellidir.
bütün kornerleri de o atıyor diye emre belözoğlu'nu suçladı az önce telegol'de. kim atsaydı sadricim ?
alkollü bir kafa formatında trt 1'deki stadyum programına bağlanıp, bir insan kendini nasıl küçük düşürebilir'in canlı olarak performansını sergilemiştir.
Canlı yayına bağlandığı stadyum programının ekibinin yüzüne telefonu kapayıp ergen tripleri yapmıştır. Neyin kafasını yaşıyorsun sadri?