bugün

Bana mantıklı açıklama yapın ne olur! Her yer ama her yer açık şu an keyfi olan her yer çeşmede 250.000 kişi var herkes yayıldı güya normallesiyoruz kafeler kahvehaneler camiler keyfi olan her yer açık neden üniversiteleri açmıyorlar neden? Neden normal akademik takvime dökülmüyor yaz okulları açılmıyor?
Camiiler keyfi mi aptal?

Ve cumayı bile dışarıda kılıyoruz nereye açıldı?
Tam tersi stajı yanan okulu uzayan bir öğrenci seslenişi.
Sırf bu yüzden okulu uzayan yüzlerce kişi var ayrıca bilirsin bazı okullarda bazı derslerin hocaları markadır gidip ondan dinlemek en iyisidir ve bizim her dersimiz ya klinikte ya laboratuvarda ne yazık ki eğitim olarak çok kötü oldu uygulama derslerimiz işlenmedi herkes tatilde otellerde kafelerde herkes çok rahat gerçekten soruyorum bi tek üniversiteler mı sıkıntı?
19 ağustosta ilköğretim ortaöğretim lise açılıyor gerçekten tek biz mı sorunuz?
Düpedüz saçmalıktır

Misal adam son sınıfta Biran önce mezun olup askerlik/iş güç olayına girecek ama ne

Bir bakıyorsunuz herşey açılmış ama üniversiteler kapalı.

Yazık bu gençlere valla.
Bakin ben yaz okulları açılsın diyorum bunu yapan öğrenci sayısı az ayrıca zorunlu olsa ne olur bu dönemin kaybı geleceğimizi etkiler saçmalık gerçekten bu karardan artniyet ararım zorunluluk 19 ağustosta acılan ilköğretim ve liselerde de zorunluluk istemeyen adam gitmesin yaz okuluna madem. Bu yüzden mezun olamayacak arkadaşlarımız var intörn hekim suni tohumlama bilmeden bitirdi okulu daha fazla kayıp yaşanmamalı !
Sınıfın en malı dediğimiz adam bile kopyayla bütün dersleri verdi adaletsiz bu sistem bari yaz okulu yüzyüze açılsın!
diğer okulların öğrencileri genelde yakın çevresinden. üniversiteleri açarlarsa yurdun her tarafına yayılan öğrenciler bir araya gelir, sonra tekrar yurda yayılıp hastalığı yayabilir. eğitim açısından sorunlu ama hastalık açısından mantıklı bir karar.
ben okulların da zamanında açılmayacağını, tekrar öteleneceğini düşünüyorum. hendek olayları zamanında turizme destek falan diye 2 hafta mı 1 ay mı ne geç açtılardı...
Olmuyor uzaktan bizde inşallah da olmaz uygulama eğitimi için yüzyüze olmamız lazım. Bizim gibi bölümlerin zaten bilim kurulu ikinci dalga geliyor dedi. Delircem artık.
Çünkü Üniversite para getirmiyor malum kişilere..
Çomarlar solcu çomarlar ve kürdolar yüzünden 6 ay evde kalmış olucaz cumhurbaşkanı 15 haziranda akademik takvime dönün dedi zaten rakamlarda inandırıcı değil 2 milyon kişi cıktı istanbuldan yaz okulu yapcak öğrenci sayısı maksimum 100.000 dir. YETER ARTIK HIC BIR UYGULAMA GORMEDEN, NASIL BU MESLEGI YAPICAGIZ . kafeler beachler oteller spor salonları sorun değil yüzyüze yaz okulu sorun yani öyle mi?
birçok üniversite son sınıf öğrencisi kep bile atamadan mezun olacak. en azından 1-2 haftalığına kampüsler açılmalı, öğrenciler mezuniyetin tatlı telaşını yaşayabilmeli ve arkadaşlarıyla vedalaşabilmeliler.
Üzüldüğüm şey 6 ay mal gibi yatma, üzüldüğüm şey çalışmayan adamın sınavlardan geçmesi kopyanın gırla olması,üzüldüğüm şey hasta bakmadan klinik görmeden bu dönemi bitirmem,stajımın yanması,üzüldüğüm şey yaz okulunun yüzyüze olmaması bi halt öğrenemeyecek olmam. Hak yenmesi üzüldüğüm şey.
Yaz okulu talep ediyorum bahar dönemi kapandı zaten en azından bu yüzyüze olmalı kusura bakmayın gerçekten sizin kadar yan gelip yatmayı sevmiyorum ideallerim var.
Biz her türlü tekrar gidiyoruz. Kpss mağduru olmak çok zor. Ağlıyorum. iyi ki üniversite açılmıyor yoksa iki kere ağlardım.
Okul değil yaz okulu yüzyüze açılsın diyorum bunu anlatamiyorum.
şu anda hiç ihtiyaç yok bence. gayet güzel devam ediyor hayat. evden çıkmayana daha güzel.
Şu son karardan sonra açılmazsa yazık olur artniyet aranır.Gece klubu,bar ve üniversite yasak her şey serbest.
he aq açılsın da derslerden kalalım. sırf bakışmak köşede öpüşmek için kurulan bir kurum oldu üniversiteler. her köşe başı öyle üniversite diye geneleve dönmüş durumda. açılmasın böyle iyi mezun olalım bitsin bu esaret.
Ne rezaleti aga harika oldu bu virüs valla. Keşke daha uzun sürse de açılmasa, meraklısı değilim o meymenetsizlerin yüzünü görmeye. Bu yıl kesin kalacağım bir ders vardı, online sınav sayesinde 100le geçtim * allah razı olsun çinliler.
tatil yerlerini aç, kafeleri aç ama üniversiteleri açma çok mantıklı bayağı!