bugün

bu entryden başlanırsa tadından yenmeyecek olaydır.
derdiniz bu olsun bir artı da benden denebilir.
-400 e ulasmis,bir on birinci nesil yazara yakisir baslik..gel canim,otur kucagima . nedir senin bu eksi,arti sorunun bakiim ?aman da amannn sana arti vermiyorlar mi.bebek iste,idare edin amk .dinazorlari.yazar öyle kolay mi oluyor saniyorsunuz.yuhhh size o kadar agladigi halde +10 bile vermemissiniz.al bir tane de benden (+).
mantıklı, çünkü 11. nesilim.
yapılası eylem. yazdım sizi de listeye.
spectacular action....
Saçma sapan bir eylem. Sözlükte ağır nesilcilik var ve ezilen taraf on birinci nesil.
Sevilesi bir eylem.
(bkz: dünyanın bütün on birinci nesilleri birleşin)
Milletin hayır duasını aldıran bir eylem.
ben almayayım, şu sıralar kendimi 8. nesil sanıyorum.
Sözlükte kurmamız gereken kurumun olduğu kanıtıdır. (bkz: 11 Nesil dayanışma ve artılaşma derneği) bana da verindir.
Desteklediğim eylem.
Güzel düşünülmüş bir etkinlik olur.
11. nesil arkadaşlarımızın interneti facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinden öğrenmesinden kaynaklı zannımca. 11. nesil arkadaşlarıma söylemek istediğim burası facebook değil burası twitter ya da instagram da değil burası sözlük burada beğeni yarıştırarak sidik yarışına girmeye çalışmayın zira beğeni her şey değil.
Destekliyorum çünkü 11.nesilim.
11.nesilim ama ezik gibi hissetmiyorum, başvurmadan önce yaklaşık 2 yıl entry okudum onca aptal gördüm lan 11. nesiliz tamam eyv ama senin gibi salak değiliz kardeşim rahat ol sözlüğün kalitesini sikmeyin
ben de istiyorumdur. benim hiç seri artım olmadıdır. lütfendir.
Asla yapılmaması gereken eylem. Rahata alistirmayin şu sebekleri. Evet.
bir onbirinci nesil olduğum için mantıklı bulduğum eylem.
güzel uygulamadır.