bugün

şüphesiz ki mide bulandırıcı bir eylem. ne düşünsel yanlarıyla, ne felsefeleriyle, ne yaşam görüşleriyle gündeme gelebiliyorlar. dünya kadar malları olacağına fındık kadar .mları var ya, kendilerini bir bok sanıyorlar. siktirin lan. basit kaltaklar..
evet likyalılar.
şu sözlükte vivaldi'nin summer'ını kemanla çalan bir hanimefendi ciksin, daltasak gezecegim yahu.
Reis topuklu ayakkabı giyseler sesini çıkaramazsın biliyoruz.
A-m-a tamah edenin am kadar aklı yoktur.

Suç erkeklerde.

isteyerek Siktiğim kız sayısı < isteyerek sikmediğim kız sayısı 10²⁴
evet arkadaşlar..
hani nerede iran sinemasina atifta bulunan kadinlarimiz, viyolenselle adagio çalan bacılarımız, tarkovsky'e gönderme yapan kiz kardeşlerimiz.
nerdeeeeeeeeeee.
varsa yoksa am, got ve meme.
Sözlük için konuşacak olursak bu tarz entrylere gelen oylama sayısına bakınca arz talep meselesi oldugu ortada. Hani şurda sözlük erkekleri ne katıyorki sözlüge de sözlük kadınları seviyeyi aşagı çekiyor. Hani kızlar yattı artık entelleşebiliriz beyler durumu yok yani.
Ha birde göt meme bacak denmiş ama hani yok gerçekten yok öyle bir ovv filan yaptıracak bacak meme göt görseli ki o daha vahim yahu.
En azından varolmanın bir yolunu bulmaktır. Zaten durgun bir sözlükte yasalar dışına çıkmayacak her türlü yeniliğe onay veriyorum.
hangi kadın o? fotoğraf ve video üzerinden tartışalım.
Ne zaman felsefe yaparak konuşmaya başlasam yolun sonunda meme gözüküyor.
O yüzden baştan bunlarla gündeme gelip sonradan felsefe yapmak da bir seçenektir.
Tercihlere saygı duyulmalı.
komprador burjuvazinin oryantalist düşünce yapısıyla pejoratif çözümlemeler yapmayin.

diyalektik materyalizmde ezoterik düşünce yapisinin inisiyasyon yontemlerle egzejere edilerek dogmatik ve makyavelist kuramlara sarkastik yaklaşımlar getirdiniz de biz mi karşı çıktık sevgili hamfendiler?
Ortalık et pazarına döndü deyince de kızıyorlar.
Herkesin bir geçim kaynağı var .
Muhteşem üçlü! Destekliyor ve ekliyorum: göbek, bel, ayak, kulak, burun, dudak.
Ulan hepiniz oradaydınız Bee Bi darked çıktı konuştu

Diğer herkes Ölü taklidi yaptı foto atanlar oylayanlar yorum yapanlar.

Helal olsun sana kuşum kadınsın.
zamanında kıymetimi bilemediniz. dötünüzü yırtsanız bulamayacağınız içerikler paylaşıyorduk zamanında.
yiyin birbirinizi amqdqlrm.
Götüne güvenenlerin yaptığı şey.
Gelsin sıkıntı yok.
Instagramın bitki örtüsünü bu modeller oluşturuyor.
Taze ret yedim, ağlamaya geldim başlığı bu nerede görsem tanırım.

Geçer ablacım geçer.
Ataerkilliği ve cinsiyetçiliği destekleyen bir yaklaşımdır. Ataerkil, cinsiyetçi söylemlere kızıp ataerkil, cinsiyetçi davranmak da müthişmiş.
Seks objesi.
evet. aç olan adam peynirin vücuda faydasından çok, o anki kokusu ve tadıyla ilgilenir. Ne zaman doyar, o zaman protein miktarını, kalsiyum, karbonhidrat vs. ine bakar. millet aç aç... gündeme getiriyoruz yapcak bişi yok.
Bi yanlış annama olmuş belli.

Hadi öpüşup barı...

Yok lan darked ı ben öpiim siz barışın.
Tito abi öğlen başlamış herhalde demlenmeye. Basit kaltaklar lafına ben de takıldım yalan yok. Sevdiğimiz yazar en nihayetinde. sözlüğe kıyafet atıyoruz diye basit olabilirdik ama kaltak olmamalıydık bence.
memem olsa da ben de gündeme gelsem keşke. Kör talih işte!

bir memem bile yok. anlıyor musun? hadi gülümse... *