sözlüğe henüz gelmiş özellik. ayarlar sayfasından değişiklik yapılabilir.

ayrıca, bu seçeneği seçen yazarlar, mesaj attıkları ve arkadaşı olmayan kişilerden 48 saat içinde mesaj alabilecekler.

edit: arkadaş listenize mesaj sayfanızda link var.
hiç arkadaşı olmayan yazarların farkedemeyecekleri durumdur.
sanki 24 saat mesaj alıp atıyorsunuz da bir de triplere gel.

saçma uygulama. evet.
onlar konuşur zall yapar
bunlar hep anonim sözlük yazarlarını bitirmek içindir, ve hatta sözlüğe zarar bile verebililir.
Nasıl yani ben anlamadım dediğim uygulama. Naapcaz eklicez mi soru sormak istedigimiz yazarı mesaj atmak için.
yeni gelen özellik. ben herkese kapattım, arkadaş markadaş da anlamam. yazmak için buradayız sohbet için değil.
(bkz: akp döneminde olmuştur)
Facebook'a dönmüş ya la burası denilesi bir durum.
Yeni gördüm. Yapana yaptırana teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Ohh yaaa...
Tanımadığım insanlarla tanışmam ben diyen ablayı akıllara getiren uygulama.
ilgili başlığa yazan yazarların kırk yılda bir, yardım istediklerinde gönüllü yazarlar tarafından yüzleri gülümsetildiği, haricinde geleni gideni olmadığı japonyalı bilim adanlarınca 1943 yılında yapılan araştırmalarda kanıtlanmıştır.
Akillara ozel mesaj nedir sorusunu getiren cumledir. Degerli dostlarim bir mesaji ozel kilan nedir? Ozel olmayan mesaj var midir? Ozel mesaji kim yaratti? Ozel mesaji yarattiysa gelen kutusunu da okuyor mudur? Yeah.
fenerbahçe'nin büyüklüğünü gösterir.
büdüt: lan şimdi düşündüm de benim hiç arkadaşım yok yani sistemin kabul gördüğü biçimde. zall burayı face sandı sanırım. artık durum paylaşımları falan da yapmaya başlarız.
dürt butonu ne zaman gelecek, onu bekliyorum azizim.
sikim gibi özellik.

amına koyim biri mesaj atsın diye götünüzü başınızı açıyorsunuz birde trip yapıp kapatacaksınız he zürriyetini siktiğimin iki yüzlüleri sizi.

43500 hali hazırda gelen kutusunda olmak üzere bir o kadarda silmiş biri olarak ben bile sikime takmıyorum bu uygulamayı.

siz kimsiniz amk?
aşırı gereksiz bir özelliktir. facebook mu lan burası?
benim için farketmeyecek uygulama. ben o gece online listesinde eski usul kim varsa atarım mesajımı giden dostlara gider, gitmeyene gitmez. en azından nöck oltu kosuyoo diyenler çıkmayacaktır.
zall ın ekmeğimize taş koymasıdır.
aslında gerekli.
mesaj kutusunu kapatmayı düşünüyordum ama sevdiğim üç beş yazardan ötürü kapatamıyordum.
tişikkirlir sipirmin.
(bkz: olayı anlamamak)
Soyle bir sey var konusmadan nasil arkadas olacaksin bu bir. ikincisi burasi arkadaslik sitesi mi allah askina bilgi paylasma platformu olmasi lazim degil mi ne bu sacma seyler anlamiyorum. Oldu olacak grup sohbeti acilsin? Goruldu ozelligi gelsin?

Tanim: sacma bir ozellik.
saçma bir uygulama şimdi ben mesaj atacam ama mesaj boşa gidecek boş yere cevap bekleyecem yapacağınız işi sikeyim.
Mesaj kutusu gereksizdir.
Saçma bir uygulama. Zaten kırk yılda bir haşmet ibibikoğlu mesaj atıyordu şimdi onu da iptal ettiler. Zall bana mesaj at allahsız.*
nasil yani arkadas eklemezsek mesaj alip atamiyoruz mu kimseye.