bugün

merak etmeyin onun da nesli tükendi.
Nasil gerekli bir ozellik anlatamam.
en kıl olduğum. kimseyi takip etmeden arkadaş olun muyor mu?
En güzeli budur. Mesela zırt pırt sizi rahatsız eden olmaz. Emin olduğunuz kişileri ve düzgün entry yazanları takip ederseniz kafanız rahat eder. Şu ana kadar hiç olumsuz mesaj almazsınız mesela.
bence tek seferlik mesaj hakkı olsun ve mesaj alan kişi isteği kabul ederse konuşma devam edebilsin.

ilk mesajlar biraz komik olabilir, insanlar kendini kabullendirmek için; özellikle de abazan sözlük erkekleri kendini şirin tanıtmak için "slm ben onlar gibi değilim sadece konuşmak istiyorum, konuşalım mı" tarzı ilk mesajlar atabilirler.
görsel
Sinir edicidir.

Bunu yapanın kafasına kuş sıçar umarım.
Boş ve gerzek yazarların seçimi. Bilakis kezbanlar böyledir. Evet.
Sözlük ortamında ezik ve sünepe bir ucube olmanın yolu. Adam olsan, kaşar ya da Kezban olmasan, açarsın mesaj yolunu.

Bizim Yaradana şükürler olsun. Kimseden korku ve çekincemiz yok. Her isteyen mesaj atar. Yorum yapar. Bizde eleştiri serbest. Yeter ki küfür ve hakaret olmasın. Evet.
burda bazı insanlar çok soru soruyorlar ( neredeyse tc kimlik no ), rahatsız edici mesajlar atıyorlar. ayrıca insanlara cevap verseniz bi türlü vermeseniz...

herkese açık olduğunda inanın sinir bozukluğu.

bu yüzden haklı sebepleri olan insandır.
mesaj almak istemiyorsan o kişiyi donuzla, engelle vs.
çok mu rahatsız edici mesajlar var şikayet ediyorsun silik yapıyorlar.
hadi sadece arkadaşlarından msj almak istiyorsun gerçekten, buraya neden yazıyorsun?

üzgünüm ama istediği kişiden mesaj alamayan yazar beyanı diye düşünüyorum sadece.
hayırlı işler.
(bkz: dikkat çekme çabaları)
ben bu insanların triplerini anlamıyorum ya. bir kere herkes sana rahatsız edici mesajlar atmaz, bilgi içerikli sana yardımcı olmak için de mesaj atarlar. ha madem bundan rahatsız oluyorsun kapatabilirsin mesaj kutunu evet ama neden bunu ulu orta söyleme gereği duyuyorsun? ne yapmamızı bekliyorsun off çok üzüldüm yaee artık sana mesaj atamayacağım dememizi mi?
https://galeri12.uludagso...503/ay-gotum_693790_m.jpg
cool falan mı oluyorsunuz.
annesi yabancılarla konuşma demiş küçüğe.
yazdığım ota boka eksi veren bi yazar var mesaj at bi şey denicem.
Sözlükteki Bütün kızlar tarafından takip edildiğim için mesajlarınız itinayla iletilir.
belki öyle rahat etmek herkesle muhattap olmamak. bu kimseyi ilgilendirmemek..
var böyle tipler.
bir şey merak edip sormak istersin hop! sadece arkadaşlarından özel mesaj alıyor.
bir yazar arkadaşın dediği gibi '' arkadaşlarının amk, sana bir şey olmasın''.

götü kalkık yavşak.
kezban ve kamil işidir. evet.
nasıl arkadaş ediniyor bunlar çok merak ediyorum. tam bir paradoks.
Sözlükteki en gereksiz özellik. Burası sosyal paylaşım sitesi değil sözlük,bu özelliği kullanan yazara entrysi hakkında soru soramazsınız ya da entryde yanlış bilgi verdiyse düzeltmesi için mesaj atmazsınız.
O zaman nasıl fidanlar ormana olacak dediğimdir. Fikirler fikirler. Atılan mesaja cevap vermemek de bir tercihtir.
Ben de az evvel buna geçtim.

(bkz: sadece iş arkadaşlarım bana memoli der)
Bu kadar da ezik hissettirecek bişey değil aq. işi gücü vardır, cevap vermeyerek kabalık yapmak istemiyordur vs.
(bkz: rainy sen mesaj atma ulan ayı)

bence artık kabullenmeniz gereken acı gerçektir.