bugün

Doctor Foster dizisini izlemiş biri olarak merakla bekliyorum ...

görsel

BBC Studios’un Doctor Foster isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olan, yapımcılığını Med Yapım’ın üstlendiği Kanal D’nin yeni dizisi “Sadakatsiz”in afişi yayınlandı.

Ekim ayında Kanal D’de yayınlanacak olan dizinin başrollerinde başarılı oyuncular Cansu Dere ve Caner Cindoruk yer alıyor. Psikolojik gerilim türünde olan Sadakatsiz, kocasının onu aldattığını düşünen bir kadının hikayesini ele alıyor.

Sadakatsiz, çok yakında Kanal D’de…

http://www.ranini.tv/habe...katsizin-afisi-yayinlandi
Merakla bekliyorum...

Fragman:

https://youtu.be/b-z80NVRJ2o
cansu dere guzel bir kadin degil ama hastasiyim.

cansu dere icin bence bir bolum dahi olsa diziye sans verilmeli.

hakikaten ne kadin.
ilk başta sadakatsiz diye bir film var, kadın kocasını genç bir fransızla aldatıyor. Onun dizi versiyonu sandım.
cansu dere disinda her seyin boktan oldugu kisa omurlu bir dizi.
(bkz: S400 vs tahta göğüs)
The world of the married adlı Kore dizisi uyarlaması. Kore dizisini pandemi döneminde evdeyken izledim. Güzel bir diziydi. Dizi Kore'de izlenme rekorları kırdı. Başrol oyuncusu kadın bu dizideki performansı sayesinde en iyi kadın oyuncu ödülü bile aldı. Kore dizilerinin müptelası olduğum için iyi biliyorum. Sadakatsiz dizisinin ilk bölümünü izledim. Uyarlama değil bire bir aynıydı. Diyaloglar bile. Dizi fragmanı olan yemek masası sahnesi için beşinci bölümü bekleyin. Kore dizileri on altı bölümde bittiği için kabak tadı vermiyor. En az üç sezon ve her bölüm üç saat sürecek Türk dizisi için senaryo sıkıntılı. Yetmez.
(bkz: doctor foster)
Uyarlama başarılı. Dizi Kendini izlettiriyor. Sevdim.
o adamla sevismesi icime oturdu tvyi kapattim bir daha acmadim.

cansu dereyle rol icabi sevismis olmasina bile icerlendim.
anlamadığım bir şey var. dizi nasıl bizlere terbiye vere bilir ?
toplum için kötü olduğu gerekçesiyle ceza veriliyor.
oğlum, bu zaten yetişkin kişiler için yayımlanıyor.
kafan bunu kabullenmiyorsa, kanalı değiş.

(bkz: cansu dere)nin iyi oyunculuk gösterdiği dizi.
umarım altın kelebeğı kazanır. doğrusu buna ihtiyacı yok. ama bazı geri kafalılar, oyunculuğu saç şampuanın verdiği ödüller kıyaslıyorlar.
Gerilimi güzel bir şekilde ilerleyen entrika dizisi.

Sevdim.
bu ara yapılan prları çok göze batan dizi. sözlüğe giriyoruz sadakatsiz, twitter'a giriyoruz sadakatsiz...
--spoiler--
- erkektir yapar,
- ya zaten erkek zevk olsun diye başkalarıyla sevişir alış artık bunlara
- kocamdır yapar.

--spoiler--

Çok geniş insan karakterleri canlandıran dizidir.
aynı anda iki kadını sevmek modası başlayacak..
Rivayete göre halit ziya ask-i memnunun sonunda bihterle behlulun kaçıp çok mutlu bi hayat yaşadığını yazmis.
Ama dönem halkı kocasının yeğeniyle kaçan bi kadının mutlu bi hayat sürmesine çok tepki göstermiş ve halit ziya sonunu değiştirip bihtere kendini öldürtmüş.
Anlatabiliyor muyum
Elin kurgusuna bile karışıyorsunuz amk.
Tek sıkıntımız intikam için gözünü karartan bi dizi karakterini kınamak olsun.
Normal şeyler yaşansa bu neden dizi olsun zaten.
saçma sapan bir dizi.
bence asya kucuk islerle ugrasiyor.kocasina erekte olmasini engelleyecek bir seyler icirse o genc kadin zaten onu bir sure sonra terk eder.
sen de iktidarsizsin deyip basarsin tekmeyi.bir erkege bundan daha buyuk ceza olmaz.

baskalariyla yatip kendini yipratmamslisin.sen cansu deresin bir kere kendine gel.

arkadasina soyleyip kadinin rahmine siyanur falan atabilirdin.
benim aklıma sürekli cinselliği getiren bir dizidir. kızlar güzel, konular tahrik edici. insanın aklına kötü kötü şeyler getirtiyor. keşke şansımız olsa da aldatma bile olsa seks yapabilsek. tartışmasız bu böyledir.
Cansu Dere... yeter be kadın yeter kendine aşık ettiğin. Yalnız son sahne şeytanın aklına gelmezdi. Tam anlamıyla alfa bir kadınsın Asya.....
görsel

izlediğim tek yerli dizi.

Yeni bölüm de haftaya ertelenmiş yeaa. Hofff.
Hacim olmaz ama böyle
Ben daha sümsük volkanın kayınpeder parasıyla nasil meşhur olduğunu, halkın iki salağı nasıl kabul ettiğini,volkanın sümsük oğlunun hala böböcöm böböcöm diye gezinip gezinmedigini, adamın yurtdışından gelir gelmez niye aldattığı eski eşinin yanina gittiğini merak ediyodum.
Boyle genellemeleri yapmaktan kaçınırım lakin, bu diziyi izleyen, ilgilenen, merakla yeni bölümünü gozleyen su katılmamış cahildir.

Ulan gidin klasikler serisini okuyun, rus edebiyati, ingiliz edebiyati, klasik turk edebiyati...

Sevgilim olan kiz sadakatsiz gibi seyleri takip ederse direkt ayrilma sebebidir benim icin.

Bi de kirimizi oda bilmem ne apartmani tarzi diziler hepsi ama hepsi gerizekalilarin ilgisini cezbediyor.
Neden hep sakat diye okuyorum bu yazıyı. :D
Asyayı halen daha eyşan tipinde görenlerin olduğu dizi.

Ama iyi tuttu güzel oldu.