bugün

günlük yaşamda sık sık başvurulan sabır yeteneğinin geliştirilmesi için uygulanan tekniklerdir.

not: dibi dibi rek e yazacağı kitabta faydalı olmak için açılmış şapkadır.
günlük hayatta kişi veya kişiler tarafından sabrının denendiğini düşünen bir insanın, bu durumun canına tak etmesi sonucu başvuracağı tekniklerdir.
ayrıca sakinleştirmesi için de
(bkz: yoga)
eyleme geçmeden önce 10 a kadar saymak yaygın bir tekniktir.
sabrınızı geliştirmek için uyguladıgınız yöntemlerdir. 10 tane kız arkadaş edinmek bayagı etkilidir bu konuda.
99 luk tespih ile yapılabilecek eylemdir. *
tarafımdan yazılacak kitaptır. sabrını geliştirmek isteyen arkadaşları* önce 10 km koşturup ardından çeşitli sabır testlerine tabi tutacağımdır. bu deneyimlerimi de bir kitapta toplamayı düşünmekteyim. ilk okuyan elbette pilotmont olacaktır.
borç yapıp ödemeye çalışmak iş hayatındaki sabrın gelişmesi için birebirdir.

müşteri: ya fiyat iyide. kdv ödemem he
sabır bey: ehh napalım. biz öderiz artık
müşteri: taşımaya da karışmam. uğraşamam falla.
sabır bey: tamam lan tamam. a.q
müşteri: hee. ne dediniz.
sabır bey: ben taşıtırım ya. merak etme.
uludağsözlükte takılmak, bu ülkeyi kuran türk milletinin haklarını savunmaya çalışmaktır. hem bölücülerle hem moderasyonla uğraşırsınız, hele bir de yobaz değilseniz müthiş üçlüyle karşı karşıyasınızdır.
derin bir nefes alıp,yavaş yavaş bırakmayla başlanabilecek olan tekniklerdir.
özel uğraş gerektirmeyen, hayatın sunduklarıyla birlikte kendiliğinden gelişen tekniklerdir.
dudak yemek. hayli faydalıdır. kelime tam ağızdan çıkarken dişler vasıtasıyla yakalanır. baş belaya girmez. *
bin yıldır bir cm. yolalamadığım tekniklerdir.

laaaaaaayyyynnn neden eksiliyosunuz. *
Ben gozlerimi kapatip icimden 10 a kadar sayiyorum. Sonra sinirlendigim konu yerine baska seye yonlendirmeye calisiyorum kafami beynimi dusuncelerimi. Kisa sureli etkili gercekten en azindan ilk andaki sinir kat seviyem biraz dusmus oluyo.
Yoksa bogazlayasim gelen insanlarla basetmek gercekten zor. Butun gun sabir ceke ceke geciyo zaten. Cahil sacma konusmalara ve patron egosuna maruz kalmak, negatif kotu sinsi kumpasci insanlarla calismak, isten cok insanlarin yormasi, insanlardan nefret etme raddesine gelmek ve hergun boyle gecmesi vs vs iste sabirli olmak gerekiyo malesef hayat boyle..