bugün

bunu yapan bunu da yapar;

(bkz: idrarı ile dişlerini fırçalamak)
millet içecek su bulamazken gayet müsrif ve bir o kadar da marjinal olan davranıştır.
+lan yanlış kap. sperm olum onlar.
-hassttrr amk.
+olsun belki bi faydası olur.
lan sakın gözünüzde canlandırmayın.. sakın.. yapma.. yaptın dimi? midem bulandı amk.

''adam peçete terk'' diyebileceğimiz türden insan söylemi,davranışı.
Ayda 5 ila 7 gün yüzünüzü yıkayamadan gezmenize sebebiyet verecek olaydır.
türk kadınlarının bu konuda şanşlı olmadıkları durumdur bırak yüz yıkamayı sex sırasında bile olmayan unuttukları eylemdir.
akşamdan kaba doldurup sabaha kadar bekletmek, içinde mikrop üremesine sebep olur.

yaşlanmayı geciktirici etkisini bilemeyeceğim fakat koltuklaltlarına sürülüp tişört giyilmesi halinde kalabalık otobüslerde insandan arınmış, 5 metre yarıçapında bir boşluk oluşturacak harekettir.
karşı taraf sizin yanağınızdan falan öpmeden önce, mutlaka bu uygulamanın yapıldığını söylemeniz gerekir. Ayrıca estetik bir yüzden önce, insanda biraz mide olması gereken durumdur.

Türk halkı tarafından yapılan araştırmalarda belirlenen yan etkiler;

-miğde kalkması
-kusma
-yapan şahısla bir daha görüşmemek
-vajina suyunda boğulma
-iyice sapıtmışlık
(bkz: vajina suyu)

(bkz: amcık hoşafı)

(bkz: hobi olarak demiyorum cidden git seviş diyorum)
uludağ sözlük'te sezonun gösterime giren son filmi 'bluevelve in wonderland'dan bir enstantane.

- ne yaptın sen ya ibrahim paşa çeşmesi mi bu?
(bkz: allah aklın yanında kullanım kılavuzu da verse)
vajina, vajina değil musluk mübarek.*
birtanecik nokta işareti koymadan, bu kadar uzun bir cümle kurabilme yetisine sahip biri, neden, ne diye böyle manyak birşeye kafa yorar merak ediyorum doğrusu.
bence, böyle sapıkça şeylerin okunma yüzdesinin fazla olması sebebiyle, hayal gücünü ve edebiyatını sergilemekten hoşlanıyor.
tez zamanda can verecekse, her türlü iğrençliği yapmasında, yemesinde ya da içmesinde fayda vardır, elleşmemek lazım.
göt olduğunuzun göstergesidir.
ilk olarak başlığın yazarında denemek lazım
kırışıklara iyi geliyormuş.