bugün

saçma iki kitabın karşılaştırılmasıdır. kezbanlardan ve kitapla kız tavlayabileceğini sanan abazalardan başka kimse okumaz bunları hiçbir anlamı olmayan gereksiz tamamen paraya dayalı çıkarılmış kitaplardır.
Çok abartılmış kitaplardır.
iki kitapla da kız tavlanamaz. Geçen otobüste sakallı makallı bir erkeğin kucağında bu kitaplardan birini gördüm. Normalde sokakta görsem delikanlı diyeceğim bu abimizin ılık olduğunu düşündüm. Kız kitaplarıdır özetle ve biraz fazla abartılsa da içinde hoş cümleler vardır.
muhteşem ikili.
Cok salakca kitaplar. Gercekten kalitesiz zaman ayirip bosuna okumayin derim beklentiyi asla karsilamiyor.
ahmet batman kitaplari.

satin alip henuz okumadigim kitaplar ayni zamanda.

cok askli meskliymis, bir sure daha okumayacagim demektir.

once bi' ask enkazinin yaralarini saralim da...
ahmet batmanın kitaplarıdır. çok bayıcı,klişe nonkreatif kitaplardır.bitse de kurtulsam tadı vermiştir.
ikisini de okumuş biri olarak söylüyorum boş aşk düşünceleri içeren kitaplar.
(bkz: ay götüm)

sıkıcılıkta yarışan kitaplardır ikisi de. vs alır versusu.
tumblr'da kendi sözlerini paylaşan bir yazara sahip kitaplar.
Facebook kapak sözler'e ilham veren kitaplardır. O kadar varoş o kadar düzeysiz.
Kezban kitaplarıdır.

Alındığı takdirde fosforlu kalem, kitap ve kahve yan yana koyulur, fotoğraf çekilir. "Kitap qeyfii" diye paylaşılır. Ve kezbanlık tescil edilir.
Vazgeçilmez ikili.
Genç kızlarımızın fotoğrafını instagram ve diğer sosyal ağlarda paylaşmak için aldıkları kitaplardır.
tumblr'da popüler olan kitaplardır. başka nasıl bu kadar tanınabilirdi ki zaten?
kitap olduğundan bir haber oluşumu ayıplayıp, uyku açmak için işe ilk gidip yapacağım şey. tabiki sıcak kahve.
Bazı işsiz güçsüz insanların fotoğraf çekmek amacıyla aldığı kitapların versusu.

ikisi birleşse yine de alamazlar versusu.

Bunu okuyan kızların önüne dostoyevski koysan okumaz. Zaten şu kitapları alan insanların çoğunun fotoğraf çekip sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığını düşündüğümüzde şu iki kitabında nasıl bir gösteriş yapma çabasına kurban gittiğini görebiliyoruz.
Ikiside kezbanların taptığı kitap. Ilk yarı sıfır ikinci yarı sıfır.
tam kezban kızların okuyacağı kitaptır.
Ergenlik aşklarını arabesk dille anlatan uyanık yazarın kitapları.Biliyor türkiyede "sensiz yapamam","senin için ölürüm" gibi içi boş aşk safsatalarının tutacağını yazıyor adam.Bunun diğer versiyonu da kahraman tazeoğlu.Bırakın lan bu işleri,aşk kaldı mı bu devirde.Sadece aklında kalıyor yaşadıkların,anıları hatırlamak üzüyor.