kültürsüzdür! sabah uyanınca kahve içmeyen insanın yaşaması anlamsızdır! gereksiz gelmiştir gereksiz gidecektir!
kafein bağımlısı değildir,
kahvenin mideye verdiği zararlara rağmen devam eden bünyelerin özendiği insandır.
türk'tür.

kahve de neymiş der, mis gibi çayını ince bellide içer.
özenti değildir. Kahvem olmadan ben bir hiçim görüşüne aldırmaz.Sabah kalkınca çayını demler gazetesini okur güne başlar.
reflü olmak istemeyen insandır.
kahvenin refluyu tetikledigini bilir ve bu yuzden cayini demler onu icer.
Agzinin tadini bilmeyen asagilik ayni zamanda Varos insandir. Net.

(bkz: basligi acan kisiyi sevgiden isirmak istemek)
iyi demlenmiş, ince belli bardakta, tavşan kanı çayın yerini hiçbir içeceğin alamayacağını bilen insandır. net.
benim yanımda yeri yoktur.
sigara kullanmıyor olabilir.
kimsede demiyo öğrencidir o kadar lüks yaşayamıyodur.
ayılamayan insandır.
Sade bir insandır. Belkide öğle saatlerinde iciyordur kahvesini.
uludağ sözlüğe gelip sabah uyanınca kahve içmeyen insanları yerin dibine sokan, kültürsüzlükle ve gereksizlikle suçlayan insandır.
aç olarak uyanan insandır. önce çay ile kahvaltı yapıp sonradan kahvesini içiyordur.
dişlerinin sararmamasını isteyen insan da olabilir pek tabi bu arkadaşımız.
bu insan aynı zamanda her sabah duş almadan güne başlamadığını da iddia eder. halbuki kıçında öztaş boxer ile pc başında oturup çay içiyordur. başlıklardan başlıklara bir nietzsche, bir aristo gibi yaklaşmaya çalışır ama cahil olduğu her halinden bellidir amına koduumun..
sabah sabah kahve mi içilir lan deyip ıngilizcelere ve dahi sözlükteki işbirlikcilerine söven insandır.
onun sabah içeceği şey su ve çaydir.
kanka akşamları ailecek toplanım televizyonda National Geographic açıp götünüze buzlu badem sokuyosunuzdur siz...
Uyumaya devam ediyordur yada etmek istiyordur.
bir elmanın kahveden daha etkili oduğunu bilen insandır.
kahveden kasıt nescafe ise eskiden nescafe mi vardı dedirten başlık. fazla amerikan filmi izleyince oluyo sanırsam.
hayatımda hiç sabah uyanınca kavhe içen insan görmedim. çok çevrem var evet çok insan tanıyorum inanın görmedim sadece filmlerde oluyor o.
midesini düşünen insandır.
samimi söylüyorum boşuna yaşıyor, an itibariyle kahvemi yudumlarken aldığım hazzın tarifi yok!