bugün

tavanın hali ile kaplı olduğunun işretidir.

yoksa yatakta, uyanır uyanmaz halıyı nasıl görüyorsun bre? diye sorarlar adama...*
majör depresyon belirtisidir.
(bkz: uyandıktan sonra belli bir süre yataktan çıkmamak)
erken kalkışmıssa, birde ekstradan gidilecek bir yer varsa; * * * gözlerde kısa süreli bir kilitlenme yaşanır halı desenlerinde...
o sırada hayat anlamsız gelir.
sabah uyanıp tavana mal mal bakmakla ölümüne yarışır.
burundan içeriye çekilen derin nefes ve ayağa kalkmakla son bulur.

o esnada sorulan soruya 3-4 saniye sonra haa diye tepki verilir.
annemize uyandık havası vermek için şöyle bir halı süzülür. büyük ihtimal anne, o sırada odayı terk eder ve tekrar yatakla bütünleşilir.
(bkz: uyanamamak)
(bkz: süpürge sesiyle uyanmak)
ilk derse geç kalıp yoklamayı kaçırmış, kafasındaki 'acaba ikinci derse gitsem bir b*k öğrenir miyim lan?' şeklindeki sorulara cevap arayan öğrenci bakışıdır.
ardından ya sıcacık yatağa dönülür ya da el, yüz yıkamak üzere banyonun yolu tutulur.
bir süre saçmalayabilme kapasitesinizin yüksek olduğuna işaret eder.

sabah spor yapmak için cagliari ayriş'i kaldırır.
*
cagliari: hadi hacı! ne düşünüyon? çabuk ol da çıkalım.
ayriş: çok kötü bir dünyada yaşıyoruz biz emuğa goim.
cagliari: neden lan?
ayriş: sabah erken kalkan insanlar... nimetten sayılıp yemek yapılan pırasalar. ev sahibini siklemeyen hamam böcekleri...
*
Gunun en nötr anidir. Keske o kafa tum gun surse...
normal insanlar için 1 benim için 10 dakika süren olay.
sabahın körü ve de yeni kalkmış biri için gayette anlamlı sayılabilecek bir davranış napıcaksın o saatte evren teorisini mi düşüneceksin?..
başliği görünce o aptal halim aklima geldi kahkahayla güldüm.
insanoğlunun sabah uyandığında yaşadığı salaklık sebebiyle halının desenlerini ayırt etme durumu, yada mal mal halıya bakakalan insanın dışarıdan birinin anlayamacağı durumudur.
sabah mahrurluğudur.
Sabah ereksiyonudur.*
hiç yaşamadığımdır. ne lan o öyle. git saate bak yani.
kan lekeleri aramaktır.
Gözü yere bakmaktır. Uyku yarı ölüm hali ya hani gözü toprağa bakmaktansa diye. Neyse bi çay koyim ben
güzel tespit. insanın en mal oldugu 5-10 dakikalık bölüm.
azar yiyinceki versiyonu mevcuttur.
(bkz: sabah uyanınca tavanla konuşmak)