bugün

insanın böyle bir anda afallamasına, yeri geldiğinde kufretmesine neden olan olaylardır.
(bkz: Bursada sis yüzünden gorus mesafesinin 50 mt.ye duşmesi)

Edit:caps atamıyorum genşler her yer bembeyaz.
trafiğin açık olması. vaay akıyor nidalarıyla allah allah diye servis araçlarının bir bayram çocuğu gibi şen koşmalarına sebeptir.
Ben sabah sıcak yatağımdan zar zor kalkarken enerjisinden kuduran insanlar görünce şaşırıyorum..
sabah yataktan kalmak için üşendiğim halde kızların erkenden kalkıp makyaj yapmasına çok şaşırıyorum.
40 kişilik minibüse 80 kişi nasıl sığar sorunsalı.
gece hırsızın bir dükkan penceresine ulaşabilmek için aracınızı basamak olarak kullanması ve kaçış yolu olarak da yine aracınızın üzerine atlamak suretiyle kullanıp tavanda çok ciddi göçükler oluşmasına sebebiyet vermesi.

tavan kaportasını vakumlu çektirme, düzeltme 800-1000 tl arası.
atlama şiddetiyle iç tavan kumaşında yer yer sarkmalar oluşmuş. bu sebepten kumaş yüzü değişecek. 250 tl.

tamam cana gelmesin mala gelsin de insan yinede üzülüyor be.
hayırlısı olsun.
aileden biri gibi olmuş onun bu sabah artık olmaması, ölmüş olması. her gün bakıp sevdiğin, eğlendiğin onun olmaması öylece yatması. uyurken ölmüş canı yanmadan en güzel şekilde. dünden beri onun olmamasına alışamamak. iyi olan şey ise çok güzel bir hayat yaşaması ve uyurken canı yanmadan gitmesi.
suların kesilmesi.
(bkz: wtf)
sabah sabah otobüste çakkıdı çakkıdı sakız çiğneyen erkek.
Erken uyanmam. Bunun daha kötüsü ve şaşırtıcı olanı ise ev ahalisi hala uyurken benim uyanmam. (bkz: uyku kaçması) (bkz: uykum nereye kaçtı) (bkz: yat zıbar uyu)
(bkz: babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi)
Otobüsteki tiki kız.
Kullandığı telefonların değeri 3,500 tl.
Takı parfüm vb en az 1,000 tl.
Montu ve çizmesi 1,000 tl.

Üzerinde araba parası var ama altında arabası yok. Çok ilginç.
alakasız bir şekilde geç yatılmış olunduğu halde erken uyanılması.
truman show'da gibi hissetmek.
ofiste bir bardak çay alamadan kazan gibi demliğin bitmiş olması.

bekle kedi bekle.
Kalabalık otobüste kulaklığı sırt çantamdan çıkaramazken, radyoda çok klişe ve hoşlanmadığım bir şarkı çıkması ve değiştirilmesiyle derin bir oh çekişin ardından çıkan ismail yk şarkılarının ses açılarak dinlenmesi.
Cinlerin salonda halay çekip zılgıt atması.
güncel Önemli Başlıklar