bugün

Kafanın içinde bir savaş olması yeterlidir.
Eski sevgilinize dair bir sürü şey hatırlatan beyin efendi uyutmuyor 4 aydır.
Hiç yatmamak.
işe gitmek, dükkan açmak . daha ne olsun .
Bebeginiz.
sabah namazı.
alışkanlık.
Çünkü okulun ilk günü.
ekmek parası.
uykudan kesip sabah sporu yapılmamalıdır. günlük dinlenmenize yetecek kadar enerji depoladıktan sonra spor yapılmalıdır. zira spor + beslenme + dinlenme (uyku) sağlık için bir tripodun ayağıdır. diğerinden kısıp bir diğeri arttırılmamalıdır. bu konuda ilgili makaleleri okumanızı tavsiye ederim.
erken kalkma sebebime gelince, çoluk çocuk rızkı. 7.30 işbaşı malum.
sabah sporudur. üç saat önce kalktım ve bir saat önce döndüm. pişman olsam da böylesinin daha iyi olduğunu biliyorum. her tarafım sen uykusuzsun dese de uyanık kalıp işlerimi halletmeliyim.
haftanın 6 günü işe gitmek için tatil olan pazar günü ise vücudun 6 gün boyunca kendisini alıştırmış olmasıdır.
Suan neden uyandim bilmiyorum tamamen keyfi.
Okula gitcem ben.
Erken saate ders koyarlarsa böyle olur.
işe gitmek başka hiçbir kuvvet beni yatağımdan kaldıramaz.
her zaman işim evime uzak olmuştur. sabahları işe gitmek için mecbur olduğum durum .
en kötüsü ise pazar sabahları uyanıp aynı saatte
kalkıyorum.
Bunlardan biri de kedidir. Bu hayvan gün ışıdığında ağlamaya başlar. Gece kapıyı kaparsın ki üzerinde gezmesin, bir kaç saat uyku göresin. Fakat 6 dan sonra artık uyuma Şansın yoktur. Öyle bir çığlıklar atar ki sanırsın eve tır girip bunun üzerinden geçti. Mecbur kalkar kapıyı açarsın acıklı bir miyavlama ile 15 saniye kadar kendini sevdirir ve sonra dönüp götünü gider, uyur. Tabi sen bu sinirle asla uyuyamazsın.
Çünkü göztepe den sultanbeyli ne gitmem lazım.
trene yetişmek.
(bkz: Okulların kapanması ve beklenen operasyonel yoğunluk)
Kahrolsun kapitalizm.
günlerden pazardır ve işe gideceksindir.
işe gitmek, geçim derdi, hayat gailesi.
ulu sözlük yazarlarıdır. günün ilk ışıklarından beri tıkır tıkır tıkır entiri giriyorsunuz lan uyutmadınız ağız tadı ile..
Çişim gelmiştir.
biyolojik saattir. bayram seyran, haftasonu demeden her gün 6.30da 5 dakika toleransla uyandırır. hafta içi işe yarar, tatillerde de işe yarar zira erken kalkıp tatili dibine kadar kullanırsınız fakat yalnız uyumuyorsanız partner için sinir bozucudur.
güncel Önemli Başlıklar