bugün

doğu avrupa saat dilimi yerine gazze gmt+2 seçince düzelen durum.

(bkz: ironi içeren entry)
lan şimdi noldu mq bi saat fazla mı uyuycaz tekrar ileri alayım mı normale dönmesi için çıldırıyorum awkkkk.
telefonu sıfırlamış iseniz bir saat geriden gelecektir.
Anlık şok etkisi yaratandir.

Ya da benim telefonum bozuldu bilemiyorum.

Tabi bizde geçerli değil, farkımız tarzımız ye yo evet.
2 gündür tüm uyku düzenimi alt üst eden durum.
azerbaycan saatleri ileri alma uygulamasına katılmadığı için aramızdaki fark 1 saat kapanmıştır.
Bu sene 27 Mart saat 03:00 da saatlerin 1 saat ileri alınması olayıdır.
saçmalık olduğunu düşündüğüm. sanki ileri alınca güneş daha çok enerji ışık verecek.
Biz şimdi daha çok mu uyuyacağız yoksa daha az mı sorusunu da beraberinde getirir.
avrupa'da yapılıyor mu bilmediğim olay.
daha çok mu uyacağım yoksa daha az mi ?
güzel bir olaydır. açık ve net.
5 saat sonra yapılacak olandır.
Tüm Dünya'da uygulanan uygulamadır. Elektronik cihazların tümü yılın belli dönemlerinde otomatik olarak saati bir saat ileri Yada geri alır.
yaz saati uygulamasına geçildiğinin kanıtıdır.
Şafaktan atan bir saat...
Haybeden gitti ya, bu bi saatte bile sevineceğim hiç aklıma gelmezdi.
Senin ben neneniskym tsk!
Durduk yere kazik atilmis gibi hissettim kendimi uykuda bile rahat birakmiyor...
Saatlerini ileri almak istemeyenlerin 23 saat geri alarak katılabilecekleri bir etkinlik.
yurtdisi icin iyice... gunlerdir bu degisimi bekleyenler var...
1 saat daha az uyumama sebep olan durumdur.
saat 1'e geliyor. 8'de kalkacağım. lanet olsun.
Aslında şuan saat 1'e geliyor allahtan yarın pazar yoksa afallama sebebi.
Yazın geldiğini belirtir. Saat ileri alınmadan yaz gelmez.
Daha az mı yoksa çok mu uyuyacağım düşüncesine saatlerce kafa yorduğum uygulamadır. Ama havanın kararması gecikmeli oluyor gibi olduğu için mutluluk vericidir.
sadece Türkiye'de görülüp görülmediği konusunda ne yazık ki bir bilgim yok ancak güneşin dünya ile arasında olan hareketlerden dolayı meydana gelen bir durum. amaç; güneşin verdiği ışığın doğru konumundan yararlanmak için yapılıyor. tabi bunu bir coğrafyacı çok daha mantıklı, anlaşılır kılacak şekilde açıklamasını yapar.