bugün

an itibari ile mevcut durumdur. entry'e bakıyorum, eksi oylara bakıyorum ve diyorum ki bu eksileri basanların çoğu oruçludur (entry içeriği itibari ile). peki bu saatte oruçlu adam neden oturur? iyice sabaha yatıp orucu uykuya tutturmak için. hadi gidin yatın yatağınıza, erken kalkın adam gibi yapın bi s.ki de.
doğrudur.
kendilerinden başka kimseyi bağlamayan yazarların durumu. orucunu ister yazarak tutar, ister yatarak tutar, koşarak tutar, konuşarak tutar. bu durum ne tutan ne de tutmayanları ilgilendirir.
gündüz bi işi gücü olmayan oruçlunun yapacağı en mantıklı şey olan uyumak fiilini gerçekleştirmek isteyen yazarlardır. mantıklıdır yani. şöyle tam bi 2 saat sonra uyunursa ortalama iftar vaktinde kalkılabilir. ha beş dakika önce kalkılıp yüz yıkanmalıdır bence..
bu durumun sebebi orucu uykuya tutturmak değildir *. zira orucu uykuya tutturmam için en ufak bi sebep yok. odamda klima var, rahatım yani susamıyorum kolay kolay. acıkma hissi zaten olmuyor. tek mesele sigara, onu da iftardan sonra içeceğim o muhteşem sigarayı düşünerek idare ediyorum. ayrıca sabah işlerim var, ve uyursam uyanamam. ve ayrıca bugün hiç uyumadan oruç tutmuş olacağım. önerme yeterince sıçtı sanırım. selametle beyim.
Uyumak istemiyor olamaz mı dedirten entry belki de orucu uykuya tutturmamak istediği icin ayaktadır.
bkz:(just like me ha)
hareket itibariyle +20 yaş zekasına sahiptirler. .. zaten daha ufakları oturamaz bu saate kadar
Uykusuzluğun getirisidir 10 sene önce de yine buralardaydık.
geç uyuyup iftara yakın uyanması muhtemel yazardır,
Sabahın köründe mukabeleye gittiğimiz için olabilir.
7-8 gibi uykuya dalıp akşama kadar uyumayı planlayan ve orucu kolay yoldan tutmaya çalışan yazarlardır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar