bugün

bu adam artık sapitti iyice.
şunu da adam yerine koyup dinleyip de yazmayın artik.
TFF başkanı olacak ya beyefendi ondan böyle tribüne oynuyor.Ee oynar sonuçta o DA eski futbolcu.
Bu seytan referandum da bende varim sende varmisin diye video atmadimi ne siyasetinden bahsediyo.
Saçmadır. Marş lan bu, siyasetle ne alakası var cahil?
bunlar hep kafa topuna çıkmanın zararları.
yıllardır duygularımızı sömürmüş meğer. haram ettim aga !
sporla arenayla tribünle alakası olmayan tepki.

kendisi siyaseti bulaştırıken sporcu kimliğinden arınabilmiş miydi?

önce bunu açıklasın sonra tarafsızlık ilkesinde konuşabilir.

https://m.youtube.com/watch?v=dUVmKIKULCk#

not:futbolla ilgilenmiyorum.
"bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar" dizesine sahip milli bir marşa bozulmasını çok da garipsemiyorum. atatürk'ü sadece bir siyasetçi olarak görenler için normal tepkidir. allah ailesine sabır versin.
Böyle adamları önemsemeyin.Yıllardır söylüyorum futbol orospuluk üzerine kurulu bir şey.Her an her şey değişir.Bunu söyleyen adam siyasetin kralını yapıyor.Sadece çekemediğinden bunu söylüyor.
Kansizlarin kanina dokunan marş , daha durun söyledikce dökülüyorlar teker teker .
Dökülsünler bunlarida daha bogaza dökecegiz .
vatan hainliğidir. bu adam türkiye'den para kazanamamalı, sosyal meyda linç etmeli. izmir marşını siyaset olarak görmüş.
Kendisini zaten su evet olayi yuzunden seyretmeyi birakmistim. Simdi bir de bu rezillik. Yala yala.
Ey Rıdvan Dilmen,senin ben ta aq.
Tribünler spor müsabakaları izlemek içindir. Aynı heyecanı paylaşan insanları bir arada tutar.
Bir budist ile omuz omuza gol sevinci yaşanır; koyu faşişt bir abi ile mağlubiyet için ağlanır.

O tribünlerde sporun ortak duygusunu mikro düşüncelere bölen her düşünce ruha aykırıdır.

izmir-kafkas-mehter-10.yıl-çeçen-intifada-sosyalist ent.-vb marşların stadyumlarda ne işi var?

Yahu kurtulun şu siyasi fanatiklikten.
Tutarsızlıktır.
(bkz: rıdvan dilmen in evet videosu)
küçük hesapların peşinde koşan topçu.
Donuzladigim elemanlar niye hep karsima cikiyor. Az kaldi silicem aq uygulamasini. Ben bu sikiklerin fikirlerini gormek zorunda miyim?
Is bu entry @1'e lthafen girilmemistir.
yani diyor ki hani geçen sene dediydim; federasyon başkanlığına adayim diye. sayın reisicumhur hazretleri o işi unutma ha.
Şehit cenazelerinde, camilerde siyaset yapılmasına gıkını çıkarmayan tayfanın, maçlarda , coşkuyla söylenen marştan rahatsız olma hadsizliğidir.
Milli değerlerden bu denli uzaklaşacak, kin, nefret besleyecek ne yaşadınız olum?!
Hangi toprağın insanısınız bi deyiverin bakalım!
yarın istiklal marşıda siyasi bi olay diyip kaldıralım derse şaşırmayacağım.yada "ya allah bismillah allahuekber "de gözüne batıyormudur tribünlerdeki?
Laikçilere bakın hele! Bu marşı sırf AKP inadınızdan söylüyorsunuz onu kastetmiş çok da doğru demiş. Akpartili taraftar reyizin Dombırasını söylese hemen siyaset olmaz dersiniz!!!!
(bkz: terbiyesiz herif)
bunların bir düşüncesi yok, bunların bir tarafı yok, güç kimdeyse onun yanındalar, yalakalar, haysiyetsizler. varoluşlarını devam ettirebilmek için çırpınıyorlar.
yalaka insanları rahatsız eder tabi izmir marşı.
ulan sen yalakalık yaparken biz seni eleştiriyor muyuz!
daha çok rahatsız olacak o zaman.
izmir Marşı, istiklal Marşı, Gençlik marşı, mehter marşı
Bunlar bu ülkenin değerleridir, bir grubun veya ideolojinin malı değil tüm ülkenin ve ülke vatandaşlarınındır.

Eğer Rıdvan denilen topçu eskisinin zoruna gidiyorsa onun derdi siyasetle falan değil bu ülkeyledir.