bugün

kızımız uykuya daldığında erkek arkadışının abazalığını, versem mi acaba vermesem mi diye slayt gösteri şeklinde rüyasını görürken birden rüyanın sağ üst köşesinde kallavi sözlük yazarı belirir, vermek üzerine sosyolojik temalı entryi kıza girip, kızı korkudan altına işettikten sonra göt gibi bırakır, arkasına bile bakmaz.
hayra yorumlanır.
sözlükte çok fazla zaman geçirildigine dalallettir ki her yazarın başına gelebilir.
Dün gece gerçekleştirdiğim fiildir. Tabi kendisinin yüzünü bilmediğim için profil fotoğrafını gördüm,mesaj atıyordu bana. Halbuki sözlükte de öyle aşırı takılmıyorum bu aralar. Neyse hayırdır inşallah.
sık sık başıma gelen hede. geçen de zall kankamı gördüm. açıktan oylamış, koş koş sözlüğe yazayım diyordum.

işsizlik harbi kötü.
Rüyamda bir sözlük yazarını gördüm.
Bahçe ile uğraşıyorduk. Bir de ortada battaniye vardı, onun için kavga ediyorduk. Nasıl sinir oluyorum kendisine, nasıl dövmek istiyorum anlatamam. Bir çakallık yapıp almam lazım bu battaniyeyi derken, birden, 'pilav yapmam lazım, pirinç nerede?' diye koşturarak gidiyor mutfağa. Hıııh diyorum, battaniye benim oldu. Bi bakıyorum, battaniyeyi de alıp götürmüş pislik.

Anlamı merak edilen rüyalardır.
kıçı açıkta kalmış sözlük yazarıdır, uyandırılmalıdır.
NOrmal birsey bence ...
Ne anlami olcak kicin acikta kalmis iste.
anlaşılan arkadaş rüyasında
(bkz: rakivebalik) teyzeyi görmüş.

bağımlı olduğunuza delalettir.
ben de iki gün evvel görmüştüm allah affetsin. Bütün sözlük kızlarıyla alem yaptıktan sonra pompanın dibine vuruyorduk yanımda da iki tane sevdiğim yazar dostum vardı. 3 erkek 25 kız.
Bugün ne gariptir ki bende gördüm. Aferinn sprite mi neydi. Güzel bir kız. Konuşuyoruz falan. Garipti. Evet.
Uyumadan önce sözlüğe baktığım için zihnimde kalmış olsa gerek, birinizi rüyamda gördüm. Tuzlu yeme, hıdrellez ritüelini yapmadım, böyle şeylere inanmam ben.

Sabah sözlüğe tekrar girme anlamına gelir herhalde ahahajah.
kabustur.
Tövbe istiğfar şart. gusül de !..
rüyada da başlık açılarak konuya dahil olmuştur. ateşli bir durum elbet.
hayır mıdır şer midir nedir nedendir bilemedim.
1 hafta önce gördüm.