bugün

tövbe estağfurullah yaa o rüya değil kabustur.Rüyalardan irak.
bu gün başıma gelen hayr-ı alamettir umarım.

ulan ben rte, emine erdoğan ve kızı birde bilal merco cls350 siyah, abi gidiyoruz, o ara sivasın oralardan bir yerden geçiyoruz, ben iş arkadaşımı orada görüyorum dün konuştuğum ağrıya gidecekti dün aradım gittin mi diye yok dedi yolda çevirme olmuş sivasta bu kimliksiz diye 1 gün askeriye işleri ile uğraşmış şu an sivastayım dedi bana, neyse geçiyoruz hop bunu görüyorum, ben arabadan 1 şekilde iniyorum, rte'de 2. kattan poşetler atan bir adama kızıyor, biz bu attığın şeylere çok değer veriyoruz neden atıyorsun falan diyor biz onun atomlarına kadar değer veriyoruz diyor aynen böyle, arabaya biniyoruz sonra, ben soruyorum ney o vs çekirdek diyor biz o kadar değer veriyoruz nimete ama o atıyor atomlarına kadar değer veriyoruz biz vs diyor, bilal o ara yok yerine bülent arınç kaypağı var, hiç sevmem onuda rte'ye diyorum ki dönüp 1 bak arkana, bir bakıyor bülent arınç, ben sevmiyorum ya bu lavuğu bunla gitmem ben diyorum hop bülent'e yol veriyor sonra devam ediyoruz falan rüya bitiyor.

insan protokol rüya görür mü *.
gece başıma gelmiş olay. sarılıyodu falan bana.
Bu gece basima gelen olaydir. takim elbiselerin satildigi oldukça pahali ve lüks bir magazada gezinirken karsidan tüm heybetiyle arada sirada giydigi çizgili siyah renkli bir takim elbise giymis basbakan Erdogan'in geldigini gördüm. Bana dogru geldi, elini uzatti ve tokalastik. Ayrica benim normalde boyumun ondan uzun olmasina ragmen rüyada onu kendimden uzun gördüm. Tokalasirken bakistik, gülümsüyordu ayni zamanda ve bakisi öylesine yogun ve insanı etkisi altina alan türdendi ki, gözlerimi kaçirmadan edemedim. ardindan kendisi bir takim elbise denemek için kabine yöneldi, kabinden tekrar bana bakti ve eliye bir eyvallah isareti yapti. Böyle bir rüya iste.
bu vatandaşta rüyasında görmüş ama farklı bir şekilde. hey ataistler ibret alın...

görsel göt kıllarından inciler
Allah korusun.gören kişinin G*tü açıkta kalmıştır.
Rüya değildir o kabustur kabus.
hayra alamet değildir 3 vakte kadar bir pu.tuk olacaktır.
şaşırtıcıdır. rüya yorumcuları iş başına.

okulda tam derse girecekken aşağı iniyorum. rte sesleniyor gel diye. fakültenin otoparkına gidiyoruz ve arabasının bagajından 89 model toros çıkartıyor al senin olsun diyor. yok efendim diyorum al ya al diyor veriyor bana. sonra paran var mı diyor var baya diyorum olsun al şunu deyip 100 lira veriyor. sonra sınıfa giriyorum bi bakmışım ders bitmiş. camdan dışarı bakıyorum hadi görüşürüz diyor rte ve gidiyor.

bunalıma girdim sözlük.
rüyamda bilgisayardan youtube izliyorum.tak! reklam penceresi çıktı, bu vaaz veriyor yine. neyse otomatik olarak kapattım tabii. sonra bir daha konuşması duyuluyor, kapattığım pencere bu sefer televizyon ekranından, seyrettiğim diziden çıktı. tabii öyle kapatamayınca televizyonu tamamen kapattım. bu sefer telefonda. yetmedi, buzdolabı kapağında, vitrinde, balkona bakan pencerenin bile üstünde çıktı. adam her yerden çıkıyor durduramıyoruz efendim. tam her şeyi kapattım derken "bil bakalım neredeyim" diyor. koştum banyoya, klozet kapağını kaldırdım. o anda uyandım.
herkese nasip olmayacak bir olaydır. gerçekten rüyanız da görürseniz allahın sevgili kulları arasındasınız demektir. allahım bize de nasip eder inşallah.
Hırsız olabilirsin dikkat et.
bu durumda rüya değil kabus görmüş olursun. uzmanlar bu durumun yatmadan önce çekilmeyen sifonun yarattığı suçluluk duygusunun bilinçaltında tezahürü olarak görüyor. hemen kalkıp sifon çekilmelidir.
felakete işaret olabilir. sabah hiç zaman geçirmeden sadaka verip, felaketi def etmeye çalışmak tedbirli bir tutum olur.
Sakın birilerine anlatmayın, makul şüpheli yasası kapsamında içeri alınabilirsiniz.

Ne demek haşmetliyi rüyada gördüm demek ıslak rüyalarında ne işi var padişahımızın?
gelirinizden ve özgürlüğünüzden bişeyler kaybedeceğinize işarettir.
zaten ota boka burnunu sokmaktan geri durmadığı için uyanıkken her türlü basın yayın organında rastladığımız bir şahsın, uyurken de kabus olarak bizi rahat bırakmaması durumudur.
aşırı korkunçlu rüyadır, orcsss görmek daha hayırlı bundan.
Kabustur.
dün gece başıma gelen olaydır. işin garibi bunun bir rüya tabiri vardır kesin internete yazsam mı diye düşünmemdir. nasıl bi algı politikası işlenmişse üzerime. yakında bekliyorum ama islami rüya tabirlerinde çıkmasını.
arada sırada başıma gelen olaydır. hatta bir keresinde tayyip erdoğan, adnan menderes ben bir çiftlikteymişiz. tayyip erdoğan attan düşmüştü. uyandım ki mabadım açıkta kalmış.
Bir çok defa gördüğüm rüyadır.

Bir keresinde bana güneş gözlüğünü veriyordu. Sabah uyandım baktım gözlük yok. O an biraz üzülmüştüm.

Rüya işte.
Ölümü işaret eder
insanların recep tayyip erdoğanı rüyada görmesi halk arasında karabasan olarakta adlandırılır.
Erken seçimler öncesi annemin başına gelendir. Adam kulağına sizin ailedeki tüm oyları istiyorum demiş.
cennet'e delalet olabilir tabi daha derin araştırma yapmak gerekir.