bugün

Şöyledirler efendim:
https://youtu.be/tx6TsSKn0gk
değişik insanlar bunlar;

http://onedio.com/haber/r...Fraf&utm_medium=tweet
türk erkeklerine elveda diyen kızlara sahip ülke. ahaha.

şaka bir yana, bayağı çirkef bir milletmiş. artık peşlerinden koşmazsınız umarım.
türk erkeklerine en iyi ihtimale "sen istiyor duj" diyebilecek kızlara sahip ülke.

vay arkadaş sen bu türk kızı halinle sakalından bıyığından utanma,

tutup rus kızları da gitti ne yapacaksınız şimdi diye komiklikler şakalar.

allah bunların ana babalarına sabır versin.
Sarışın arap.
Nam-ı diğer ergenuslar.
geçen gün rus bir hatunla oturuyoruz dedim "bi türlü inemediniz şu sıcak denizlere ama bak burda denizin buz gibi suyundan gelen..."
Ergenleri saçlarını değisik sekillere sokar.
Su gibi vodka icen bu insanlarin dilide bir o kadar serttir.
sıcak denizlere inmek için her piçliği yapan sarışın ergenler.
Seks konusunda çok basit insanlar. Yarım bardak votkaya hemen verirler.

Rus anne sizi beğenirse kızını da becermenize sesini çıkarmaz; sırf kendisiyle de seks yapmanız şartıyla.

Sizden memnun kalan bir rus kadın, sizi arkadaşlarına tavsiye eder ve onlarla yatarsanız bundan gurur duyar. Hatta kimi zaman bir kadın sevgilisinin veya kocasının arkadaşlarıyla yatmasından memnun olur; çok iyi yakışıklı bir koca seçmişim der.

Hayat şartları nasıl bilmiyorum ama en çok stres atma işini seksle yapıyorlar gece üçte iki yüz kilometre öteden sizi arayıp seks istiyorum, bunalımdayım diyebilirler; siz müsait değilim derseniz, ille ki bir arkadaşınıza yönlendirmenizi isterler; sizin kırılıp kıskanacağınız vs umurlarında olmaz.

velhasıl çok değişik bir seks, ahlak ve aşk anlayışları var. Ama geneli çok mutlu bir hayat sürüyor. demek bildikleri bir şey var.
işi gücü bırakmış, uludağ sözlüğe saldıran denyolar topluluğu. olum siktirin gidin başka yer bulun saldıracak, takılıyoruz şurada kendi halimizde.
ddos yaparak saldırıyor sıkıntı ondan arkadaşlar.
islam’da içki yasağı Rusları Hıristiyan yapmış.

http://www.sozcu.com.tr/2...amp;utm_campaign=yazarlar
bi cerkes kizi olarak soyluyorum, neyse soylemeyim.
kızları güzel.
Asrın eksisini yemek pahasına bir şey açıklayacağım başlıktır.

Evet.

Bir türk değildirler, özellikle kızları.

Erkekleri afedersin tipsizlikten 6 ay yerler. Kızları güzel ama (eh yani:d) şark kafasına sahiptirler.. Şark ki ne şark..
dünya'nın en aptal milletlerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar.

http://haber.akademikpers...turk-mandalinasina-kizdi/
Garip bi şekilde içlerinden sempatik saf ve temiz olanına rastladığım millet. Rus bi arkadaşım var. allahım dünya tatlısı şapşik bi şey. Ruslara karşı olan ön yargımı kırdı.

Hristyan ve dinine çok bağlı. Ama islamı da araştırıyo sorular soruyo. Islama ait bazı terimleri öğrendi konuşurken bunları kullanıyo. Çok şükür, inşAllah, maşallah, allah korusun, allaha emanet ol gibi cümleleri benden çok kullanıyo. Allaha emanet ol ve allah korusunu karıştırıyo olmadık yerlerde söylüyo.

Ayrıca bir rusa oranla fazlaca ahlaklı. Mesela türkçe pop şarkılardaki klipleri çok yadırgıyo. Ahlaka uygun olmadığını söylüyor. Bu yüzden pop müzik dinlemiyo sadece etnik müzik dinliyo.

Tanıdıkça Şaşıyorum gerçekten.
bilen biliyor, bilmeyen bebeler de öğrensin.

komple orosbu millettir. namus anlayışı sıfırdır.

kominist dönemde bulüğa giren kızları ilk babaları patlatırdı.
rus geleneğidir, hala yaparlar.
Geleneklerine bağlı, misafirperver, bolca vodka tüketen halk. Severim kendilerini.
Olm savaşta bu kadar kötü bir millet görmedim ben zaten altın orda ve hazar devletinden çakma bir devlet kurdukları için böyle son yıllarda böyle olduğuna bakmayın harbiden berbat

Rezalet.
o topraklar da kış bu kadar sert olmasaydı ruslar başka bir devletin azınlığıydı.

edit:en büyük silahı kış olan millet.
enver paşa
adolf hitler
napolyon bonaparte
1 değil 2 değil bide kış olmasa bu adamların hali ne olacak.
Türk'e karışanın sonu bunlar gibi olacaktır. Kadınları çok güzeldir. Aynı zamanda da kendini bir şey sanan insanlardır.
Soğukları ve vodkaları olan ırk. Ha bir de metroları ve vladimirleri var.
güncel Önemli Başlıklar