bugün

harbi olan delikanlı olan dığrucu davut olan türk kızıdır.
lakin nerededir?
hangi delikte saklanmaktadır.
erkek olsa rus kızına vururdum diyece kadar da cesur olmalıdır.
rus kızları ile biscolat erkeklrinin çifleşmesi ve türk erkekelri ile türk kızlarına bir seyciklerin klamayacağı itiraflar serisidir.
Soyunda Rus ataları olduğu düşünülen kızdır. Bir nevi ima yoluyla Ben de güzelim hany demek istiyordur.
çok doğru bir söylemdir. Açıkca söylemiş düşündüğünü. Kıskanç olmayan harbi kızdır.
çirkinlik kompleksi olmayan kızdır.
varlığı yokluğu birdir. rus kızlarına güzel dedi diye atomu parçalamış muamelsi yapılması ise ayrı komedi.
gaydir.
"ama 35'den sonra çöküyorlar" diye devam eder.
iki yuzludur. ver bakalim eline o rus kizini, neler yapiyo. siz de boyle aaa ne harbi diye uzerine atliyosunuz. kerizler.
aslında kıskançın diblik noktalarına ulaşmış bir kızdır.
karşı cinse ilgi duymakta zorluk çeken kızdır. tecrübeye sabit.tabi bunun nedeni çok fazla kötü tecrübe edinmiştir.yoksa gayet sağlıklıdır o (bkz: ben bilirim bilirim ben)
(bkz: lezbiyen) olmasi olagan olan turk kizidir.
dün akşam bir kız arkadaşımın dediği her rus aynı değildir. varoş kesimi güzeldir. dediği sözdür.
güzeli çirkini ayırt edebilen kızdır.
realistdir. tebrik edilesi türk kızımızdır.
'' latin kökenli hatunlara bayılıyorum, hele o kalçalar başka kimde var'' diyen türk kızının yanında, solda sıfır kalan türk kızıdır.
bende öyle olsamda beni de çatır çutur yeyip parçalasalar diyen, erkeğin ağzını sulandıran kız.