bugün

kızlarımızın uydurduğu bir yalandır, sanırsın ki kendisi 35'inden sonra sharapova olacak. Hem bir de olay sadece güzellik değil insana da değer veriyorlar; bizim kızların en mahalle güzeli olanına bir merhaba bile diyemezsin hemen "salak şey nolucak" der geçer, rus'a de aynısını bak en azından bir "i am sorry" bir "i don't understand" falan der, çok gerideyiz çok...
züğürt tesellisidir.
(bkz: yaşlandıkça güzelleşen x kadını)
rus hatunlarının arasından da benjamin button çıkmadığının göstergesidir. yaşlandıkça güzelleşse de siksek.
bu yüzden milf'ten sonraki kavram olan gilf ruslarda bulunmaz.
yaşlandıkça güzelleşen toplam iki kadın vardır dünyada, nicole kidman ve angelina jolie*. geri kalan tüm kadınlar* yaşlandıkça çirkinleşirler, binaenaleyh rus kadınlar da yaşlandıkça çirkinleşirler.
her kadin yaslaninca cirkinlesir, rus kadinlarinin talihsizligi gencken cok güzel olmalidir ki yaslaninca "o eski halinden eser yok simdi" dedirtirler.
caminin yıkılıp mihrabın ayakta kalması söz konusu değildir rus kadınları için. ikisi birden hızla yıkılır.
bu neyi gösterir ki?
sen zaten insanı dış güzelliği için seveceksen. hiç sevme daha iyi...

önemli olan dış güzellik değil iç güzelliktir.
neden illa ki insanları dış görünüşleriyle değerlendiriyoruz ki? neden iyi kalpli insanlara hak ettiği değeri vermiyoruz? herşeyi ama herşeyi insanın şekline göre değerlendirmeniz "iğrenç".

bu, kapitalizm'in bize dayattığı güzellik anlayışıdır.
sarışınsan: güzelsin.
renkli gözlüysen: güzelsin.

ya da

marka giyersen: güzelleşirsin.
ruj sürersen: güzelleşirsin.

ne bu yea?
insan insan olduğu için güzeldir. insan doğal haliyle güzeldir.
ama tebrikler size! kapitalizmin tam da yaratmak istediği insan tipine dönüşmüşsünüz.
biraz daha fazla vodka içerek sorun çözülür.
Türk kadınlara nazaran daha çabuk yaşnalarak, daha çabuk çirkinleşirler. Tabi illa da rus, yaşlı olsa da rus diye tutturan yazar arkadaşa saygı duyuyorum.

(bkz: uğurlar olsun)
dinsiz imansız olmalarından kaynaklanan hadisedir. evet hatta net ötesi..
Hayır; neden özellikle rus?
--spoiler--
hayır; neden özellikle rus?
--spoiler--

kucucuk akliyla bana laf atacak ya, ondan )
Daha rusla ukraynalinin farkini bilmeyen zavalli.)
ama oda hakli, nereden bilsin... sabah aksam makarnaya zor para buluyor, soyle 3-5 ulke gorup genel kultur sahibi olacak para onda nerede )
Konus sakirt, guldur beni!
görsel
kuşkusuz taş gibi hatunlar, bence o bebeksi güzelliği yapan şey rusyanın o soğuk iklimi. dondurulmuş gibi kalıyorlar belli bi yaşa kadar. yaşlanınca çökmüş bi görüntüye hızlı geçiyorlar sadece.
hangi milletten olduğu farketmez, kadınların belirli bir yaştan sonra güzelliği çok büyük oranda parayla sağlanan bakımla ilgili bir olay.
sonuç olarak parası olan bakımlı, güzel oluyor, parasız olan maalesef bozuluyor.
istisnalar tabiki vardır ama bu genelde böyle.
Eğer sen rusun taşrada yaşayanına bakarsan, kırkında çökmüştür. ama ben sana moskovada, leningradda vs. öyle 50 linkler gösteririm ki, 20 yaşındaki kıza değişmezsin.
Yaşadıkları zorlu ve sert iklim şartları ve çok içki tüketmeleri nedeniyle erken yaşlanıp buruştukları doğrudur.
Para yoksa yaşlandıkça her kadın çirkinleşir. Bence rus manitaların büyük bir çoğunluğu çok güzel.

Dinsiz abi varsa dul bi milf, bi dal alırım..
sanki türk kızlarıgüzelleşiyor da ! ! !
yeterince votka içilmeyince hep öyle görünür.
eskiler derdi ki imansız kadının tahtası olmadığı için çabuk çöker demişlerdi.
Tek temennimiz, inşallah.
32 den sonra çöp ... katıldığım durumdur...
Katıldığım durum.Memlekette ingiliz komşularımız var. Bizim yaşlı teyzelere bakıyorum pamuk gibi minnoş minnoş elleri yüzleri var ama aynı yastaki ingiliz komşu teyzelere bakınca tarifsiz suratları elleri hep çilli benli yani tarifsiz. Harbiden Rus olsun alman olsun ingiliz vs mahallemizde baya var gözlemlerime göre gerçekten hepsi çok çirkin yaşlanmış. Bizim teyzeler yanlarında pamuk gibi.