bugün

26 haziran 1992 fransa doğumlu basketbolcu. 2,18 boyunda, 108 kg ağırlığında ve pivot pozisyonlarında görev yapıyor. 2013 nba draftı'nda ve 27. sırada denver nuggets tarafından seçildi ve hemen ardından utah jazz'a takas edildi.
blake griffin tarzı bir oyunu fakat anthony davis tarzı bir fiziği olduğu için ortaya çok değişik işler çıkartan basketbolcu. fiba 2014 dünya kupası ispanya - fransa maçında pau gasol - marc gasol - ibaka üçlüsü ile tek başına mücadele etmiş ve kazanmıştır. takip edilesi.
enes kanter'in gönderilmesinin ardından utah'ın pota altındaki yeni prensi oldu. zıpır bir arkadaşımız, temiz 10 ribaund 2 bloğu var fakat ota boka blok yapmaya çalışmasından ötürü milletin beynine vermesinin yanında sık sık poster de olmakta.
''şu anda ligin en iyi pivotuyum'' diyerek spot ışıklarını üzerine çeken utah jazz'in fransız çember koruyucusu.
Play off larda pota altı en sağlam takımlardan olan Los Angeles Clippers ın uzunlarına karşı müthiş bir savunma performansı gösteren Fransız pivot. Clippers ta Griffin in de sezonu kapatmasıyla kalan maçlarda deandre Jordan ile bir pota altı savaşı yapacak.
oyununu iyice geliştiriyor.
ribaundlarda etkili ve caydırıcı bir savunması var.
seviniyorum onun adına.
eski tip pivotlardandır. *
sırf bu sebepten bile değerlidir.
koronavirüse yakalanarak hiç iddiası olmayan Utah Jazz ve oyuncularını karantinaya alan, bu sayede de NBA maçlarını süresiz iptal eden katıksız bir orospu çocuğudur. Bir NBA zevkimiz vardı lan, ona da tüy diktin ya, geber amk evladı seni...
Utah Jazz ile 5 yıl için 205 milyon dolar karşılığında anlaşmış.

https://www.ntv.com.tr/sp...at,LOLJJbcukUius-CuBBO3cQ
bacinin amına koyim senin.

aq evladı bu kadar yeteneksiz olur. gece tek herkes üzerinden lay up bıraktı benim 37.000 k gitti.

ananın amına koyim senin çirkin yeteneksiz
bacinin amına koyim senin.

aq evladı bu kadar yeteneksiz olur. gece tek herkes üzerinden lay up bıraktı benim 37.000 k gitti.

ananın amına koyim senin çirkin yeteneksiz
aq evladının üzerinden Buğrahan Tunçer bile penetre etmişti Euro 2022 de. o denli yeteneksiz Bir orospu çocuğu bu
avradının amına koyim orospu çocuğu

Instagram dan 40 tane fake hesap ile küfür ettim illa birini göreceksin amına koyduğumun köpeği .
avradının amına koyim orospu çocuğu

Instagram dan 40 tane fake hesap ile küfür ettim illa birini göreceksin amına koyduğumun köpeği .