bugün

Bakatalı?

https://www.instagram.com...cz/?igsh=dnY5eHJxYmswcDV3
demirtaşı içeride tutmasının sebebini rakibi olduğu için düşünüyordum ama işin biraz daha çetrefilli olduğunu düşünüyorum artık.
şöyle ki; evet, demirtaş rakibi ama normalde az bir oy alan rakipten korkmazsın değil mi? içeriye atılmadan önce %7 oy oranından bahsediyoruz. şimdilerde %10 civarındadır sanıyorum max %15 olsun.
bence demirtaşı içeride tutmasının en büyük sebebi, ondan çok ciddi oranda korkuyor olması. demirtaşın pkk ile, terörist başı apo ile arası hdp nin diğer kodamanları kadar iyi değil. belki de karşıdır. bana göre; demirtaşın dışarıda olması demek pkk nın ağır darbe almasından korktuğu için onun elindeki kozlar azalacağından korkuyor. yani bir tarafta pkk terör örgütünün kontrollü şekilde güçlenmesini var olmasını istiyor olabilir. hatırlarsanız, diyarbakırda hendekler kazılırken malum şahıs kılını kıpırdatmamıştı. işler büyüyünce müdahale etti. bunu da seçim malzemesi olarak kullandı.

diğer tarafta yazıcıoğlunun (bence) öldürülmesi olayı var. yazıcıoğlu da bu şahsın en büyük rakiplerinden biriydi. eğer yaşasaydı belki de bu şahıs hiç bir şey olamayacaktı.
yani o aralar karanlık bir dönem var.
bence, yazıcıoğlunun ölümünü isteyen kişi, o dönemler fetöyle iş birliği içinde olan, fetöye hoca efendi diyen kişidir ve operasyonu yapanda fetödür.
Adana mitingi resmi olarak iptal.

Kaynak : bugün için izinleri kaldırılmış olan sağlık personeli.
dün akp'nin bostancı'da ikram ettiği çaydan sonra oy versem mi diye biraz kararsız kaldım. ama chp de yeni vapur hatları açtı çok şükür. ikisine birden verebiliyor muyum?
görsel
dünya lideridir.
benim gözümde normal bir insandır.
Miladını doldurmuş, politikaları demode olmuş, artık ülke yönetme konusunda motivasyonu kalmamış, güç zehirlenmesi ve takım arkadaşlarını doğru seçememesi ile bir dahaki seçimde yerini başkasına devredecek siyasetçinin kısaltılması.
benim ortaokul matematik öğretmenimin senegal beau days'da kendisini yakından görmüş olduğu kişi.
görsel
Artezyen kelimesinin iki,üç ve dört numaralı harfleridir.

(bkz: artezyen)

Saygılar sunuyorum azizim…
Artezyen kelimesinin iki,üç ve dört numaralı harfleridir.

Saygılar sunuyorum azizim…
(bkz: recop tazyik gazdoğan)
Amerika bizden rahibi kac gunde aldi ?
Biz feto yu amerikadan kac yildir alamiyoruz ?
Baska sorum yok hakim bey. Soran olursa" dunya lideri" dersiniz.
Recep Tayyip Erdoğan isminin kısaltılmasıdır .
görsel
Biz bu yola simbiyotik kostümümüzü giydik de çıktık biz. Biz öyle boş beleş değiliz kişisi.
Olumlu olarak, bir irlanda televizyon şirketidir.

Aksi takdirde Türkiye'nin uzun süredir devam eden sıkıntısına atıfta bulunabilir: Recep Tayyip Erdoğan
türk alfabesinde (r) 21, (t) 24 ve (e) 6.sıradaki harfler.
halk arasında rakı içen olarak bilinir

görsel

halk arasında fetullah gülen ile eski dost olduğu bilinir

görsel

görsel

görsel

halk arasında çözüm süreci adı altında teroristler ile yan yana geldiği bilinir

görsel

teroristlerle halay çektiği de bilinir

görsel

demem o ki halk bu adamı hiç iyi bilmez. bunları tc halki unutmayacaktır. tarih unutmayacaktir.
halk arasinda vergi denilince akla gelen isimdir. kulaklari da cinliyordur herhalde.
halk arasında adam gibi adam olarak bilinen gelmiş geçmiş en kalite cumhurbaşkanıdır. evet...
keşke söylendiği zaman aklımıza sadece rte donanımlı 1.6 cliolar gelse.
"rte ye oy verenler şuan 3 kuruş askeri ücretle geçinemeyip sürünüyor ağızları lahum gibi kokuyor açlıktan ahaha."

kanka öyle bir hale gelecekler ki hiç doğmamış olmayı dileyecekler bunlar daha iyi günleri.
türkiye cumhuriyeti 12. cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan'ın kısaltılmış ismi.
(bkz: recep tayyip erdoğan)
rte ye oy verenler şuan 3 kuruş askeri ücretle geçinemeyip sürünüyor ağızları lahum gibi kokuyor açlıktan ahaha.