bugün

entry'ler (249)

rte

halk arasinda vergi denilince akla gelen isimdir. kulaklari da cinliyordur herhalde.

yazarların çektiği fotoğraflar

görsel
gunes batmadan birkac dakika once.

karantina

yapay zeka gpt3'e gore 31 aralik 2021'de son bulacakmis. yani virus son bulacakmis.

gecenin 2 sinde 5 paragraf yazı yazmak

bu kadar uzun yazi okuyacak olsam buraya hic gelmem acarim bir tane kitap okurum. yazarlik muhabbetini fazla abartmayin sevgili sozluk yazarlari.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/PWPafG8wEvc cok iyi.

mutlu musunuz arkadaşlar

mutlu degilim.

kızların arayıpta bulamadığı erkek

1.90 boy, belirgin yuz hatlari, kasli olmasa da fit bir vucut, sadik ve zengin bir erkek ariyorlar sanirim. her ne kadar bulabilecekleriyle yakindan uzaktan alakasi olmasa da.

sevgilinin saçlarını koklamak

romantiklikten ziyade absurt geliyor bana ya. ben olsam utanirdim yani benim sacimi koklasa birisi.

a haber

bir de sabahlari yurtta kahvalti yaparken denk geldigim bir haber sunuculari vardi. ver mehteri diyerek kendi kendini gaza getiriyordu sonra da fetoye salliyordu. 'kimin cocuklari bunlar? siz biliyorsunuz kimin cocuklari oldugunu' diyerek kendince igneleme yapiyordu. enerjisi baya yuksek bir abimizdi.

eski bir arkadaşımı arıyorum

buyuk ihtimalle gulcin'in aklina bile gelmiyorsun sevgili yazar dostum.

a haber

paralel evrendeki super guc turkiye hakkinda haberler yapiyor sanirim. baska bir aciklama dusunemiyorum cunku.

les benjamins

görsel
coca cola ile yaptigi is birligini asiri begendim ve gurur duydum. urunlerdeki o hali deseni ayrintisi da ayri bir olay. insanlar pahaliligindan yakiniyor ama sonucta gucci gibi luxury street wear marka oldugundan fiyatlar gayet normal. hitap ettigi kesim belli cunku.

gucci vs versace

acik ara gucci.

düşün ki o bunu okuyor

cok iyi bir insansin ama bana bakmazsin gibime geliyor.

norm enderin 182 milyon izlenmesi

görsel
birader madem bot basacaksin bari 182 milyon basma ya hahahahahhaha. ne muzigin iyi ne karakterin duzgun. neyi zorluyorsun hala? birak bu isleri.

erkekler nasıl giyinmeli

2010'da olsak belki.

sözlük erkekleri şu anda ne yapıyor sorunsalı

kinder sut dilimi yiyorum.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

galiba kebap gomuyor.

eysan kuneri

silik yemis bir dostumdur kendisi, uzuldum.

misafirliğe gidince utanmak

ilk defa tanisacagim birilerinin eviyse utanc seviyesi iki uc katina cikabiliyor.