bugün

aşırı üzmüş gelişmedir..

yok lan neyine üzüleceksin. bunları ülkeye almaya başladıklarından beri yazıyoruz, söylüyoruz. bunlar ilk karışıklıkta önce kendilerine ekmek veren elleri kıracaklar. bu bizim ümmetçilik yapıyoruz zanneden embesillerin yanında bir sürü masum insanında canı yanıyor ve yanacak. vebali bunları alanlara ve gelecekler tabi kardeşimiz onlar diyenlere.
3 - 5 güne kalmaz posteri yakılan kişi tarafından yurda girişleri serbest kalacak suriyelilerdir.
Kesin fetöcüdürler.
Hem "hain Türkler" diyeceksiniz. Hem sınırı geçmek isteyeceksiniz. Bu nasıl bir yüzsüzlük?

Biz yıllardır bu gerçeği anlatmaya çalıştık. Bunlara elinizi verirseniz kolunuzu kurtaramazsınız dedik.

Ancak biz bu uyarıları yaparken din düşmanlığıyla ırkçılıkla suçlandık.

Neden? Çünkü biz muhaliftik. "Cehapelilerdik" Biz ne dersek karşı çıkmak bazıları için islamın 6. Şartıydı.

Sandınız ki Suriye'liler sizleri çok sevecek. Cehapelilerin düşmanı olacak.

Sandınız ki bunlar cici cici oturacak. Kardeş kardeş Cuma namazına gideceksiniz

Ne oldu? Bugün kardeş dediklerinizin yaktığı Erdoğan posterlerini gördünüz mü?

Bugüne kadar biz ne desek tersini yapıp sonra da "kandırıldık" dediniz

Gelin bir kere de iş işten geçmeden bizi dinleyin.

Korkmayın bizi dinlerseniz dinden çıkmazsınız.

Korkmayın biz de bu vatanın evladıyız

Korkmayın bizim de anamız babamız çocuğumuz bacımız eşimiz var.

Korkmayın bizim de dedelerimiz bu vatan için şehit oldu

Artık "Güneş doğudan doğuyor" desek sırf biz dedik diye "Hayır, batı'dan doğuyor" deme saçmalığından vazgeçin
Besle kargayı oysun gözünü recep amca.
kalabalığın arasında kılışdar'ı görür gibi olduk. ondan başkası yapmaz bunu zaten.

posteri tutan el onun. bu eli nerede olsa tanırım.

görsel
önceki entryde yazmayı unutmuşum ; bu akşam veya yarın atv-ahaber-kanal 7-beyaz tv gibi birilerinin emri ile nefes alıp veren kanallarda ya "geziciler" ya "cehapeliler" ile irtibatlı grupların yaptığı çirkin eylemler/provakasyonlar diye haberleri yapılır * ulan thk yı o kadar zan altında bıraktılar adamlarda yazılı açıklama yaptı yalan söylüyorlar diye. thk yı bile cehape ile ortak hareket ediyor diye suçladı akıldan yoksunlar.

o atv de akşam haberlerini suran sevimsiz bir abla var. şu dakikalarda başlamıştır haber bülteni gene. yarın bir gün dünyaya dev bir gök taşı yaklaşıyor olsa o sevimsiz mimikleri ile çıkıp "cehapenin gönderdiği gök taşı" diye haber sunmazsa adımı soy adımı değiştiririm o gün. o kadar dengeleri kaymış bunların artık. evvelden her boku fetö ye atıyorlardı şimdi muhalefete.
Onlar CHP’li suriyeliler:)
bu onun bunun çocuklarına sınır kapısını açacakların ben taaa.....

şaka la şaka...
açsınlar kapıları...
herbirini de akp' li suriyeli severlere versinler.

not: gelin la akp'! li ensar güzelleri...
emevi camiinde birlikte namaz kılma hayalleri kurduğunuz "kardeşleriniz" geldi.
hani şu kelle kesenler...
sikerim lan yüzsüzlük yapmayın dün burada akp ye oy toplayanlar bugün suriyelilere küfür ediyor sen zaten oy verince muharrem veye meral e ben senin suriyelileri göndermeni istemiyorum suriyelilerin kalmasını istiyorum o yüzden reise verdim oyumu e durum böyleyken şimdi niye 180 derece dönüyorsunuz aq az omurgalı olun .
Sorarlarsa din kardeşimiz dersiniz.
Reisin de çok da umrundaydı. Sanki o cepheye gidip savaşacak suriyelilerle. Yine bu vatanın evladı uğraşacak, biz uğraşacağız bu terörist yamyamlarla. Baktı işler onun için bile tehlikeli olmaya başladı alır uçak sarayını istediği yere gider. Sanki tarihte hiç yaşanmamış bir şey.
Hain! vatan haini!
bak 155 i ararın.
seni pis fedöcü, kalleş esedin(pardon kardeşim Esad'la biz deniz de yüzerkene) adamı.
Pensilvanyanın işi bu, Avrupa bizi gısganiyiii(dünya bizi gısganiyiii).
bunlarrrrr paralel, bunlarrrr vatansız.

besle kargayı oysun gözünü. alırsan bunca suriyi memlekete olacağı buydu bir gün.
Cehape provakatörleri yapmıştır, ümmet yapmaz öyle şey. Swh.
Ne istediniz de vermedik bre hainler.
güncel Önemli Başlıklar