bugün

adı geçen gazete Yahudi lobisi destekçisidir. şimdi genel konuşup tüm Yahudileri şerefsizlikle itham etmenin bir gereği yok fakat bu gazete şerefsizlerindir. yani başbakan haklı beyler.
burada asıl sorun wsj'nin şerefsiz olup olmaması değil, erdoğan'ın ulusal medyayı aşıp yabancı medya kuruluşlarına da ayar verme noktasına ulaşan tavrıdır. dobra ve samimi bir insan olması hasebiyle bir çok kesimini sempatisini kazanmış olan sayın başbakan güç sarhoşluğu içinde sınır tanımaz bir ayar verici olmuştur. özeleştirinin yerini saldırganlık aldığında, kişi hatalarını görememeye başladığında, birilerinin dostluk ve dava arkadaşlığı kavramlarının hakkını vermesi ve o kişiyi uyarması elzemdir.
Tabi ben de çok şerefsizliğini gördüm bu gazetenin özellikle 2. sayfanın sağ alt köşesi çok şerefsiz. Nerede eski gazeteler efendim.

Namazında niyazında içkisi kumarı olmayan, büyüklerine saygılı, itaatkar, evden işe işten eve, etliye sütlüye karışmayan bir gazete olsa da "Zaman" la başgöz etsek
ulan bir yabancı gazetede akp hakkında övücü yazı çıkıncada 40 gün dilinden düşürmezler.

tanım: tayyip tribünlere oynuyor...
ilginç olan wsj ye şerefsiz demesi değil; sebebi:

obamayı yıpratmak için bu tür haberler yapıyorlarmış. verdiği tek cevap buydu.