bugün

kendi beyanıdır.
erdoğan'ın face the nation programında abd'li gazeteci margaret brennan ile yaptığı röportajda kendisine yöneltilen 100 bin kişiye hakaret davası açtığı yönündeki soruya verdiği cevapta hiç kimseye hakaret davası açmadığını türkiye'nin özgürlükler konusunda amerika'dan ve avrupa'dan çok ilerde olduğunu söyledi.

video;
https://mobile.twitter.co.../1442410946278821889?s=20

eee bunun denemesi bedava.
bir tweet atın erdoğan hakkında ve görün dava açılıyor mu açılmıyor mu?

yahu adamın avukatı vergi rekortmeni oluyor yıllardır açtığı davalar sayesinde...
Kendisi dava acmiyor dogru. Avukatlari açıyor.
(bkz: ben yapmadım miki yaptı)
hakaretini kaybetmiş olabilir...
Ülkede dava açacağı kimse kalmamış olabilir.
Zaten ceza davasını cumhuriyet savcısı açar. Doğru demiş.
100.000 kişinin yalan söylediğinin ispatıdır.
Cumhurbaşkanlığına hakaret resen açılan bir davadır.
Röportaj ı yapan gazetecilerin gülme krizinden hastaneye kaldırıldığı gelen bilgiler arasında.
Tabi ki ya...
Tıpkı ekonomik durumumuz Özgürlük demokrasi hukuk vb açısından Dünya'nın bizi kıskanması gibi.

En son olarak ucuz ev kiraları ve bolca boş yurt bulunması ve yurtlarda kalacak öğrenci bulamamak ama buna rağmen gezici öğrencilerin yanı sıra gezi direnişi teröristlerinin çıkıp yurt kalacak yer yok, ev kiraları pahalı diye gösteri yapıp TC devletini yıkamaya çalışması gibi bir durum.

Yalaaaan bunlar!
Cehape dıj minnak bunlaaaar!
Eeey bay kemal!
Aslinda hak veriyorum Erdoğana çünkü iki yüzlü avrupa kendileri çoluk çocuk öldürüp sadece özür diliyor. Teröriste destek veriyor kabul etmiyor. Böyle insanlara ancak böyle cevap verilir.