bugün

Bizden önce meğerse Dalaman’a gelmişler, bizim uçağı incelemişler. Fakat çok ilginç şeyler oluyor ve uçağa girmişler, bakmışlar çıkmışlar. Ki bunların gelip gitmesi hani Nur Mağarası’ndaydı değil mi? Hani geliyorlar sevgili peygamberimiz Ebubekir Sıddık ile orada ama mağaranın kapısını örümcek örüyor ve gelip bakıyorlar ki örümcek ağ örmüş...

bu sözlerle sözde; '' `ben de allah tarafından yüce güç ile kurtarıldım' demeye getiriyor ''

şimdi sormak isterim ;
- yahu senin uçağına kadar giriyorlar
- havalanmasına izin veriyorlar
- enişten haricinde kimsenin haberi bile olmuyor

ama sen yaşıyorsun... sen misin kandırılan biz mi ??

bir evetçi olarak artık hayır diyorum.. ve bir daha kanmayacağıma söz veriyorum.. ben salak degilim !!

daha önce de bakanın biri allaha ( tövbe haşa benzetip o da evet hayır diye sordu şeytanlar hayır dedi şimdi de sayın c. başkanımız soruyor dedi )

alın size dün geceki video..

https://www.youtube.com/watch?v=mMc3XI7w8ek
http://www.youtube.com/watch?v=L1yIMK7mfdE
(bkz: allah ın bütün sıfatlarına sahiptir)
mesajı vermiş almasını bilene,

başkanlığı alırsam sanki size rahat vereceğimi mi sanıyorsunuz ?

halifelik malifelik derken artık son noktanın neresi olacağını düşünmek bile istemiyorum.

sözümona gelin size anayasanın içeriğini anlatcam deyip basmış gene masalı

merakımız peygamber o makamdayken o kadar yetki istememiş

eeeyyy recep sen neyin kafasını yaşıyorsun da

bu kadar yetki istiyorsun.
iman sahibi yandaşları bile çileden çıkaran küfürdür.

(bkz: akplilerin şirk beyanları sıralı tam liste)
eğer uçağın içinde örümcek ağı varsa tamamen pisliktendir efendim.

temizlik imandan gelir.
en az 5 milyon eveti hayıra çeviren açıklamadır.
insanın kendini dev aynasında görmesinden daha kötü birşey varsa o da kendini peygamber aynasında görmesidir.
dümen hepsi. o uçağı f16´lar istanbul´a indirmezlerdi.

başka soru- sen gerçekten sana karşı darbe yapılmış olsa, istanbul´da da f16´ların havada uçtuğunu bilsen, istanbul´a iner misin?...inmezsin. istanbul´a inmen için f16´ların sana saldırmayacağını bilmen lazım....

aslında sana karşı darbe yapılsa, hiç uçağa da binmezsin- uçakta çünkü cillop gibi hedefsin. kaçamazsın, ve ölümün de kaçınılmaz olur. ben olsam arabayla falan kaçarım.

üçağa binebilmem, istanbul´a inmeye cesaret edebilmem için bana hiçbişey yapmayacakları ön bilgisinin bana gelmiş olması gerekir.

bu söylem de dahil baştan sona bütün olay, dümenden ibaret bi konudur.
sürekli birisi olmaya çalışması sorunsalıdır.

bu bir gün peygamber olmaya , başka gün atatürk, abdülhamid, vs vs olmaya çalışmaktadır.

zaten en büyük sorunu da bu. evet siyasette değişkenler mutlaka var. çok düz olmak mümkün değil. ancak omurga önemli bir uzuv. belki en başında kendini ortaya koysa, ben buyum dese, insanlar tercihlerini buna göre yapsa bu derece nefret uyandırmazdı insanlarda.

aynı anda hem islam önderi, hem gazi, hem başkomutan, hem atatürk, hem abdülhamid, hem israil dostu, hem bopçu, hem ab üyesi, hem armatör, hem emlakçı, hem başbakan, hem cumhurbaşkanı, hem parti başkanı, hem belediye başkanı, hem popstar olunmaz.
bize sapkın diyorlar ama asıl kendileri sapkın. yazık bu millete acıyorum.
Safsatadan ibaret. Öyle bir benzetme söz konusu değil. Rte yi sevmeyenler olarak ortaya atılan aşırı derecede abartılmış iftiradır. Konuya itibar edilmemesi lazım gelir. Bir kaç örnekle delillendirmeye çalışanların olayı çok farklı anlayıp idrak konusunda sıkıntı yaşamalarının neticesidir.
ben bir yerde okumuştum.
uzun süre bir ülkeyi bir halkı yöneten liderler, örneğin 10 seneden sonra kendilerini tanrı zannetmeye başlıyorlar.
kendilerinin tanrısal vasıflara sahip olduğunu zannediyorlar.
psikoloji okuyan arkadaşlar da bu duruma hak vereceklerdir eminim.
işte erdoğan'da da bu özellik ortaya çıkmaya başladı.
eskiden yalakaları onu tanrısallaştırıyordu, şimdi kendi kendine öyle sıfatlar yüklüyor.
düşünün ki bir adam kendini bir mitolojik olayla örtüştürüyor ve bu ülkeyi yönetmek için geniş yetkiler istiyor.
yani şu durumda hala evet veren aklını yitirmiştir net.
o mağarada sen 5 yıldızlıda
o yarı yayan yarı deve sırtında sen özel jetle
o mülksüz sen multimilyarder
o düşmanına şefkatli sen dostuna bile düşman.
daha yazayımmı?
birazda bunlardan Kıssadan hisse çıkar bakalım.
Ucaginda guvercin yumurtalari da var miymis?
Bir teyp zirvasi soz obegi.
tıbben incelenmesi gereken benzetmedir.

http://www.psikolojik.gen.tr/mitomani.html

http://www.psikolojik.gen...ik-kisilik-bozuklugu.html
dünya lideri olduğuna inanıyorsunuz da, peygamber olduğuna mı inanmıyorsunuz allahsızlar?

en doğal bir şeydir. gerekirse referanduma gider, halkımıza sorarız.
Biri şu adama snickers versin aq kendinde değil.
Şimdi ben de açlıktan karnıma taş bağlayarak hareketimi peygamber ahlakına benzete bilirim, ne var yani bunda anlamadım!

Cumhurbaşkanı şeklen mi kendini peygamberimize benzetmeye çalışıyor? Yok orta da böyle birşey.

Olm sizin şeye sürtecek aklınız yok mu lan! Yav bu ne şeyim akıl, lan gidin işinize gücünüze bakın. Peygamberin yolundan gidenlerin karşılaştıkları güçlükler ve sıkıntılar da ona benzer.

Bi sykim aklınızı değiştirmezseniz sıttın sene iktidar olamazsınız. Ancak havlar durursunuz.
rte her türlü peygamberden üstündür, bir kere adam bir sıyrık bile almadan koskoca darbeyi durdurdu.
biz öyle her dıdısının dıdısını savunmayız önce bakarız hayırcı mı evetcimi diye .

geri zekalılar sürüsü sizi .

sizi gören gözü kapalı evet der zaten .
Peygamber efendimiz hep fakirdi, fakir öldü. istese zengin olamaz mıydı? Bal gibi de olurdu. Ancak tayyip erdoğan milyarderdir. En ufak harcamaları bile örtülü ödenekten yapar.
O ayağında basit bir çarıkla deve sırtında, sıcakta, çölde seyahat ederken tayyip erdoğan özel uçaklarla, arabalarla seyahat ediyor.
Hz. Muhammed düşmanına bile kıyamaz, ikna etmeye çalışır ve saldırmazdı. Hep savunma amacı güderdi.
O herkese eşit, şefkatli yaklaşırdı peki ya tayyip erdoğan?

Kendini benzettiği örnek de yine din ile bağdaştırıp evet oyu almak için söylenmiş bir şey işte.
güldürmüştür.

ama daha önemlisi; imam hatip mezunu olmasına rağmen konu hakkındaki bilgisizliği ise tam bir facia.

peygambere ilk vah' iyin indiği mağara ile peygamberin müşriklerden kaçıp saklandığı mağaraları ve olayları birbirine karıştırması,

en iyi olması gereken konu da bile ne kadar yetersiz olduğunun belgesi olmuş.

imam hatipler kapatılsın.
sitediki artı ksi oy oranları il yarınki evet hayır oranları paraleldir.
adamı dinden imandan soğutur. bir de iyice ayarı bozuldu. sağlığı sıhhati nasıl ki acep.
Bu dine inanan insanları daha nasıl kandırırım. nasıl inandırırım hatta ve hatta onları da benim gibi nasıl şirk koştururum düşüncesiyle hareket eden hasta beyin açıklaması. itibar etmeyiniz.
seks cumhuriyetinden ne peygamberler çıktı be dedirtmiştir.