bugün

""Ben bugüne kadar hiç konuşmadım, hep sustum" diyen Erdoğan, istanbul seçimlerinin şaibeli olduğunu, tekrarlanması gerektiğini söyledi."

https://www.dunya.com/gun...-yenilensin-haberi-444483
konuştuysa dolar alın kesin artacak.
"Ben bugüne kadar hiç konuşmadım, hep sustum ama artık yetti. Burada bir şaibe, yolsuzluk var. Bu açık ortada. Gidelim millete, milli irade nasıl bir karar veriyorsa başımız gözümüz üstüne deriz onu kabulleniriz. Olay bu kadar basit."

recep Tayyip Erdoğan
(bkz: yav he he)
"Emir vermedim", diyor yani.

Anlaşılan eşeği sağlam kazığa bağlamışlardı, istanbul üzerinden rant dönüyordu. Eşek sağlamdı, kazık ondan da sağlamdı. Hesap edemedikleri tek şey deprem olunca toprağın dağılmasıydı.

Toprak dağıldı.
görsel
Ben de bugüne kadar hiç nefes almadım reisim.
Keşke önceki seçimde mühürsüz oyların kabul edildiği anda konussaydi. Çok daha anlamlı olurdu
Allah razı olsun.
eğer bu senin "konuşmamış" halinse biz yanmışız reyiz...
rte nin seçimlerle ilgili söylediği sözlerdir. siz nerenizden anlıyorsunuz lan. evet..

görsel
Ya Ben sabah akșam hangi kanali açsam karșıma çıkan uzun boylu biri vardı, elinde mikrofon habire konusuyordu, demek ki gözlerim bozulmus hașa koskoca cumbaba yalan mi soyleyecek.
Konuştukça batıyorsun.
Artik yetti diye lafları ağzina tıkılmalı.
öyle demese iyiydi. buna inananlar çıkıyor bu ülkede mk. yazık la onlar da insan işte temelinde.
Hahaha Lan Ağlak reis bir, bu iki.

Ayrıca "artık yetti" ne demek?
o zaman kendini ihbar et, bitsin bu sessizlik. hadi.
görsel
Akit gazetsinin yalancı duruma düşmesidir ki; her gün yerel seçimler için rte şöyle dedi, böyle dedi diye yazıp çimiştir. Şimdi kim yalancı?
Seçim öncesi ve sonrası demediğini bırakmadı.
Konuşmamışmış.
ağzıyla konuşmamıştır, doğru.
Ya gözünüzü sevetim, adamın yaptığını, yapmadığını o'ndan iyi mi bileceksiniz. Yapmadım diyorsa öyledir. Hıhı ebet peki deyün geçin. Kafanız rahat olur.