bugün

bu işler yakışıklılıkla olmuyor maalesef ki değildir zaten.
o yüzden birisi konu mankeni gibi obama nın yanında dikildi diğeri elçileri kralları bakanları diktaları bahçesinde oturup bacak üstüne atarak kahvesini yudumlayarak ağırladı.
(bkz: ciddiyse hiç komik değil)
yalandır.
görecelik kavramının amına koymakla varılabilinecek yargı.

ayrıca; http://www.dunyagoz.com/
(bkz: tayibi düşünüp 31 çekenler derneği)
ideoloji ugruna kor olmus insan soylemi.

Bsg lutfen dostum biri sarisin mavi gozlu jilet gibi adam oburu kambur yuruyen kumral tipik ic anadolu amcasi modeli.
bir bu kalmıştı sidik yarıştırmadığınız dediğim önerme.
altı nokta körler derneği üyesi yazar tespiti. popoma fırça bıyık çizsem daha yakışıklı olur ondan. atatürk ile karşılaştıralım isterseniz:

gözler: atatürk'ün gözleri mavidir, çakmak çakmaktır. rte'nin gözleri...ne renk lan hiç dikkat etmedim. felfecir okur, arada bir sağdaki kalk gidelim der soldaki bok yeme otur diye çıkışır.

burun: atam'ın burnu karizmatiktir. rte'nin burnu ise her şeye maydanozdur.

dudaklar: atam'ın dudaklarından dökülenler dünya literatürüne geçmiş, sadece türk milletine değil, birçok millete çağdaşlık yolunda kılavuz olmuştur. rte'nin dudaklarından tövbe bir gün iyi bir söz çıkmaz misal "ananı da al git" başka söze gerek yok sanırım.
sağ elinin dördüncü parmağı kurbağa ayağı formundadır ki bu özelliği tüm karizmasını bir anda sıfırlar.

- gerçekler detaylarda gizlidir.
nerenle baktığına göre değişir.

misal ben gözümle bakıyorum ve "yok öyle bir şey!"
böyle düşünenin bir erkek olması dışında başka bir ihtimal olmadığıdır hoş erkeğim ama Atatürk'ün giyimi günümüzün tarzına bile uymuştur çoğu zaman.
görme konusunda sorunları olan insan sözü.
ayrıca yalakalığında bir sınırı olmalı. bu kadar küçültmeyin kendinizi.
buradan meclise mi girmeye çalışıyorsunuz? yoksa tayyip sizi yanına mı alacak?

o tiple olmaz o iş.
bıyık, göz altları falan...
öyle olmadığını gözleri sağlıklı olan herkes anlayabilir ama öyle olsaydı da tiple adam olunmadığının en güzel örneği olurdu.
gülüp birde hassiktir diyip geçilecek durumdur. üstünde dumaya 3 cümleden fazla kurmaya gerek yoktu.
ikisininde yakışıklılığı veya karizması sayesinde o mevkilere gelmediğini bilmeyen insan söylemidir. Başlı başına Atatürk'ün yanına karşılaştırıcı bir insan koyulamaz. Recep Tayyip Erdoğan'ında bir karizması olabilir ancak bu Atatürk'le kıyaslanacağı anlamına gelmez.
karşılaştırmaya dahi giremediğim önermedir. zira hangi açıdan bakarsanız bakın bahsi geçen konu kişinin elinde kalmaktadır.

http://www.dereli.gov.tr/...ds_a_university_class.jpg
Bu adamın suratını Tarkan'ı geçtim isterseniz Brad Pitt'e koyun, o yüzü muşmulaya çevirir aga. Atatürkü sevdiğim ve Kemalist olduğum için değil de Atatürk'teki karizmayla karşılaştırabilir misiniz be kardeşim, elinizi vicdanınıza koyun? Ümit Özalla Cristiano Ronaldo'yu karşılaştırmayın derim.
duruşu yeter.

görsel
objektij olarak kıyaslanma bile yapılamaz yani atatürk üstün gelir herşeyi ile.
hadi lan denilesi.
yok öyle bir şey!
Gay yazarların yaptığı karşılaştırma.
Güzel bir espri cümlesidir. Yurdum insanının üstün zekasını vurguladığından ötürü de müzeliktir.
(bkz: emine erdoğan yazar olursa açabileceği başlıklar)