bugün

adamı içten içe yiyip bitiren ezikliktir. petrol fiyatlarıdır, bütçe hacmi, ekonomik veriler, faiz oranları ve daha bir sürü konularda bilgisini aktaran bu yazar arkadaşa cevap verememek insanı çıldırtır.

şahsen petrolün 110 dolara düştüğünü böğün öğrendim. dedim bi entry gireyim, hiç değilse bi bkz. patlatayım '' oh be süper '' yazayım dedim. hani bizide bilgili kültürlü biri sansınlar dedim.

dedim ama, ulan dedim şimdi gene ayar yeriz. bilmediğin boka kafanı yorma dedim.

yani sizin anlıyacağınız böyle mal gibi kendi kendime konuşup durdum. sonra dedim kendime, olum dedim bari bi başlık aç. içinden geçeni dök dedim.

ve işte buradayım. ve bitti amk.

oh be içimdekini çıkarttım. rahatladım valla*
(bkz: evladım niye önce söylemedin seni kalkındırırdık) *
adam susmuyor ki:
http://www.uludagsozluk.c...rosava/@cahil%20profesor/
ona spekülatif laflar hazırladım. sonra bütçe açığını düşününce üzülmesin diye bölünen hisse senetlerinin kaç lot olduğunu hesaplarken aklıma altının kaç ons olduğu geldi. gelmesiyle gitmesi bir olurken kapı çaldı bir baktım karşımda tahvil ve bono piyasası. ''naber len kereta'' derken eşim ''pulp şu masanın üzerindeki açığa satış sözleşmesini gördün mü'' demesiyle irkildim. bulup da vermeyeni halka arz ederim.